Geri Dön

ASENA ERKiN ŞOV

1.8 milyon TL’lik yeşil otomobiliyle fotoğraf çektirenleri gören Asena Erkin, “Benden daha çok tanınıyor. Ona ‘Hulk’ diyorum” dedi

Lüks otosuna ‘HULK’ dedi

Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin'in eşi Asena Erkin, önceki gün tamirden çıkan Lamborghini otomobiliyle Nişantaşı City's'deydi. Aracını valelere verdikten sonra pilates yapmaya giden Erkin, hasarın 5-6 bin TL kadar olduğunu söyledi.
Erkin, çıkışta 1.8 milyon?TL’lik otomobiliyle fotoğraf çektirenleri görünce, "Arabama 'Hulk' (Film karakteri Yeşil Dev) diyorum. Benden daha çok tanınıyor" dedi. Erkin, "Değiştireyim diye düşündüm ama vazgeçtim. Arabamı çok seviyorum" şeklinde konuştu.

Arto’ya bot fırlattı

Erkin, akşam ise Asmalımescit'te bulunan Zilly Pera'da sabahın ilk ışıklarına kadar arkadaşlarıyla eğlendi. Bir ara fal bakan Erkin, DJ kabinine çıkıp mikrofonu eline alarak şarkı söyledi. İlerleyen saatlerde adı aşk skandalına karıştığı şarkıcı Berkay'ın 'İzmir'li parçası çalınca Erkin, mekan sahibi Arto'ya şakayla karışık ayağındaki botunu çıkarıp attı. Erkin'in gece boyunca keyifli hali dikkat çekti.

20 Eylül 2020 Magazin Haberleri Bülteni20 Eylül 2020 Magazin Haberleri Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber