Cadde Ashley Graham: Eşim vazektomi yaptırdı

Ashley Graham: Eşim vazektomi yaptırdı

19.03.2023 - 10:36 | Son Güncellenme:

İki yaşında bir oğlu ve bir yaşında ikizleri olan büyük beden model Ashley Graham, doğum kontrol yöntemi olarak eşi Justin Ervin'in vazektomi yaptırdığını açıkladı. Graham, "Bunu yaptırmak erkekler için çok kolay. Justin operasyondan hemen sonra benimle alışveriş yaptı" diye konuştu.

Ashley Graham: Eşim vazektomi yaptırdı

İlk büyük beden model olarak ünlenen Ashley Graham, eşi Justin Ervin'in vazektomi yaptırdığını açıkladı.

Haberin Devamı

Geçen yıl ikinci ve üçüncü çocuğu olarak ikizlerini dünyaya getiren 35 yaşındaki Amerikalı model, katıldığı bir podcast yayınında, eşi vazektomi yaptırdığı için artık kendisinin doğum kontrol hapı kullanmak zorunda olmadığını söyledi.

"ERKEKLER İÇİN ÇOK KOLAY"

Graham, "Bunu yaptırmak erkekler için çok kolay. Justin operasyondan hemen sonra benimle alışveriş yaptı" diye konuştu.

Ashley Graham: Eşim vazektomi yaptırdı

Graham, ebeveyn olduktan sonra kocasıyla güçlü bir bağ kurmanın sırrını da açıkladı. Ünlü model, "Justin ve ben gerçekten bir bütünüz. Çocuk sahibi olmadan önce dokuz yıl evli kalabildik. Bu gerçekten bir fark yaratıyor" dedi.

Ashley Graham: Eşim vazektomi yaptırdı

"BİRBİRİMİZİN HER ŞEYİNİ ÖĞRENMELİYDİK"

"Birbirimizle geçirebileceğimiz zamanımız olduğu için çok mutluydum. Birbirimizin her şeyini öğrenmeliydik" diyen Graham, "Çocuklar olana kadar birbirinizin her şeyini gerçekten bilmiyorsunuz. Sonra çocukla birlikte onu bambaşka bir seviyede tanıyorsunuz. Bu hem heyecan verici, hem ürkütücü hem de aynı anda zorlayıcı" diye konuştu.

Ashley Graham: Eşim vazektomi yaptırdı

Haberin Devamı

VAZEKTOMİ NEDİR?

Erkeklerde vazektomi, sperm kanallarının kesilmesi, bağlanması veya mühürlenmesi ile uygulanan cerrahi bir doğum kontrol yöntemidir. Kadınlarda tüplerin bağlanması yöntemiyle vazektomi hemen hemen eş değer yöntemlerdir.