Geri Dön

Aşk Bu Mu oyuncuları kim, konusu nedir? Aşk Bu Mu filmi nerede çekildi?

Aşk Bu Mu? filmi 2018 yılında filmseverlerin beğenisine sunuldu. Filmin başrollerinde ise Afra Saraçoğlu ve Kubilay Aka yer alıyor. Filmde ansızın karşılaşan Umut ile Gülüm'in hikayesi anlatılıyor. Peki, Aşk Bu Mu? filmi oyuncu kadrosunda kimler var?

Aşk Bu Mu oyuncuları kim, konusu nedir? Aşk Bu Mu filmi nerede çekildi?

Sinema salonlarında ilgi ile izlenen Aşk Bu Mu filmi, TV ekranlarında da seyirciyi etkilemeye devam ediyor. Filmin yönetmenliğini Ömer Uğur yürütürken sebasyosunu da Cüneyt İnay kaleme aldı. Başrollerinde de Afra Saraçoğlu ile Kubilay Aka bulunuyor.

AŞK BU MU? KONUSU

Yolları kesişen Umut ve Gülüm’ün hikayesinin anlatıldığı filmde; Genç bir adam olan Umut, çocukluğundan beri hırsızlık yapmaktadır. Umut, hayatının fırsatını yakalayıp köşeyi dönmenin hayalini kurar. Fakat ne hayallerine kavuşabilir ne de sürekli aradığı ailesine ulaşabilir. Genç bir kadın olan Gülüm ise hayallerine bir adım uzaklıktadır. Okulunu başarıyla bitiren Gülüm’ün hayatında hiçbir sıkıntı yoktur. Fakat bir gün genç kızın tüm hayatı kararır. Gülsüm’de karaciğer yetmezliği olduğu ortaya çıkar ve nakil gerçekleşmezse ölecektir. Tam da bu süreçte Umut ile Gülüm’ün yolları kesişir.

AŞK BU MU? OYUNCULARI

Kubilay Aka
Afra Saraçoğlu
Salih Kalyon
Şerif Erol
Tanju Tuncer
Sadi Celil Cengiz
Evrim Doğan
Cemil Şahin
Uğurtan Sayıner
Arda Kalaycı
Eslem Akar

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber