Cadde Aşk-ı Memnu'nun Adnan'ı Selçuk Yöntem ve Nihal'i Hazal Kaya buluştu! 'Taklım'

Aşk-ı Memnu'nun Adnan'ı Selçuk Yöntem ve Nihal'i Hazal Kaya buluştu! 'Taklım'

09.05.2024 - 11:45 | Son Güncellenme:

2008 - 2010 yılları arasında Kanal D ekranlarında yayınlanan ve hala fenomen olmaya devam eden dizi Aşk-ı Memnu'da Nihal karakterini canlandıran Hazal Kaya ve Adnan karakterini canlandıran Selçuk Yöntem bir araya geldi. İkilinin karesine beğeni yağdı.

Aşk-ı Memnunun Adnanı Selçuk Yöntem ve Nihali Hazal Kaya buluştu Taklım

Başrollerinde Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Selçuk Yöntem, Nebahat Çehre ve Hazal Kaya'nın yer aldığı 'Aşk-ı Memnu, Kanal D ekranlarında yayınlandığı dönemlerde reyting rekorları kırmıştı.

Haberin Devamı

Halit Ziya Uşaklıgil'in eseri olan 'Aşk-ı Memnu', ilk olarak 1899-1900 yıllarında Servet-i Fünûn dergisinde seri olarak yayınlandıktan sonra, 1900'de kitap olarak yayımlandı. Kitaptan uyarlanan dizi, 2008 yılında ilk bölümüyle yayın hayatına başlamış ve 2010 yılında final yapmıştı.

Tekrar bölümleri bile hala reyting rekorları kıran Aşk-ı Memnu, aradan yıllar geçmesine rağmen konuşulmaya devam ediyor.

Eski bölümleriyle ve oyuncularıyla hala gündem olmaya devam dizide bu defa baba-kızı oynayan Selçuk Yöntem ile Hazal Kaya gündem oldu.

SELÇUK YÖNTEM PAYLAŞTI

Dizide "Adnan Ziyagil" karakterini canlandıran Selçuk Yöntem, eski rol arkadaşına sarıldığı kareyi sosyal medya hesabından "Her buluşmamızda sanki çekimin ilk günü gibi." notuyla paylaştı.

Haberin Devamı

Aşk-ı Memnunun Adnanı Selçuk Yöntem ve Nihali Hazal Kaya buluştu Taklım

"TAKLIM"

Şimdilerde anneliğin tadını çıkaran başarılı oyuncu Hazal Kaya ise hem meslektaşı hem de dostunun paylaştığı gönderiye 'Taklım' notunu düşerek kendi profilinde yayınladı.

Aşk-ı Memnunun Adnanı Selçuk Yöntem ve Nihali Hazal Kaya buluştu Taklım