Geri Dön

Aşk Mantık İntikam Çağla kimdir, gerçek adı nedir? Melisa Döngel kimdir, kaç yaşında?

Aşk Mantık İntikam dizisinin oyuncu kadrosunda birçok isim yer alıyor. Melisa Döngel, bu akşam yayın hayatına girecek olan Aşk Mantık İntikam dizisinde Çağla karakterine hayat veriyor. Peki Melisa Döngel kimdir, kaç yaşında?

Aşk Mantık İntikam Çağla kimdir, gerçek adı nedir? Melisa Döngel kimdir, kaç yaşında?

Aşk Mantık İntikam dizisi bu akşam ekranlarda yer alacak. Aşk Mantık İntikam dizisinde Çağla karakterine ise Melisa Döngel hayat veriyor. Melisa Döngel'in yaşamı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki Aşk Mantık İntikam'ın Çağla'sı Melisa Döngel kimdir?

MELİSA DÖNGEL KİMDİR?

Melisa Döngel, 18 Eylül 1999 tarihinde doğdu. Eğitimini, Osman Yağmurdereli Sanat Akademisinde tamamladı. İlk güçlü oyunculuk deneyimini, 2016'da Hangimiz Sevmedik dizisinde Sevtap karakterini canlandırdı. Yine aynı tarihte rol aldığı Arka Sokaklar dizisinde Nil karakterini oynadı. 2018'de Bizim Hikaye dizisinde Deniz karakterini canlandırdı.2020 yılında Sen Çal Kapımı dizisinde Ceren Başar karakterine hayat vermiştir. 2021 yılında Sadakatsiz dizisinde konuk oyuncu olarak rol almıştır.

Can Yaman spor yaptığı anları paylaştıUzun zamandır İtalya'da olan ve İtalyan spor spikeri Diletta Leotta ile ilişkisiyle gündemden düşmeyen Can Yaman, Instagram hikayesinden spor yaptığı anları paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet