Geri Dön

Aşk Mantık İntikam oyuncuları ve karakterleri & Aşk Mantık İntikam dizisi yeni bölüm ne zaman ekrana gelecek?

Aşk Mantık İntikam dizisi bu akşam 5 bölüm ile ekrana geliyor. Dizinin takipçileri Aşk Mantık İntikam yeni bölüm neden yok ne zaman yayınlanacak sorularına yanıt aramaya devam ediyor. İşte Aşk Mantık İntikam filmi konusu ve oyuncu kadrosu...

Aşk Mantık İntikam oyuncuları ve karakterleri & Aşk Mantık İntikam dizisi yeni bölüm ne zaman ekrana gelecek?

Aşk Mantık İntikam filmi konusu ve oyuncu kadrosu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Cuma akşamları ekrana gelen Fox TV ekranında yayınlanan Aşk Mantık İntikam dizisi 5. son bölüm tekrarı ile bu akşam ekrana geliyor. Dizinin 6. yeni bölümünü merak eden takipçileri Aşk Mantık İntikam yeni bölüm neden yok, ne zaman yayınlanacak sorusuna yanıt aramaya devam ediyor. İşte Aşk Mantık İntikam oyuncuları ve dizinin konusu...

AŞK MANTIK İNTİKAM KONUSU

Leyla her zamanki sabahlardan birine uyandığını sanırken bir anda Ozan’ın haberleriyle, televizyondaki görüntüsüyle, billboardlardaki kocaman resimleriyle çevrelenmiş bulur kendini. İki yıl önce boşandığı eski kocası Ozan her yerdedir. Hem de çok değişmiştir. Leyla bıraktığında meteliğe kurşun atan Ozan bambaşka biri olmuştur artık. Çok başarılıdır, çok yakışıklıdır ve çok zengindir. Ozan’ın bulduğu sosyal medya uygulaması sayesinde hayatı değişirken Leyla yerinde saymıştır. Leyla daha bunların şokunu atlatamadan Ozan’la karşı karşıya gelir. Fakat eskiden Leyla’yı canını verecek kadar seven Ozan yoktur artık karşısında. Soğuk, kibirli, Leyla’ya öfke dolu bir adamdır karşısındaki.

Bu karşılaşma ikisinin de bitti sandıkları duygularını harekete geçirir. İşin tuhafı ikisi de bambaşka şeyler hatırlar evliliklerini düşününce. Leyla için evlilik demek güvenli bir sığınak demektir. Babasının maceraperest ticaret hayatı yüzünden iflaslarla, hacizlerle dolu bir çocukluk geçiren Leyla, babasına çok aşık olan annesinin bu aileyi ayakta tutmak için ne kadar uğraştığına tanık olmuştur. Aşk buysa ben yokum diye düşünen Leyla, kendisini çok seven, güvendiği biriyle evlenmeyi kafasına koymuştur. Ozan’sa daha ilk görüşte Leyla’ya sırılsıklam aşık olmuştur. Leyla Ozan’ı görür görmez aradığı kişinin o olduğunu anlar ve kısa sürede evlenirler. Ancak Ozan’ın hayallerindeki işi yapabilmek için düzenli işinden istifa etmesiyle Leyla’nın güvenli sandığı liman bir anda yerle bir olur. Ozan’ın yaratıcı fikirlerine bir türlü yatırımcı bulamaması yüzünden evin geçimi tamamen Leyla’ya kalır. Leyla kirayı ve faturaları ödeyebilmek için birkaç işte birden çalışmaya başlar. Annesi gibi olmamak için mantık evliliği yapan Leyla annesinden beter bir hale düşmüştür. Bir süre evliliklerini ayakta tutabilmek için çabalasa da sonunda pes eder. Ama aslında her ikisi için de ayrılık nedenleri göründüğü gibi değildir.

AŞK MANTIK İNTİKAM DİZİ OYUNCULARI

Esra Erten (Burcu Özberk)

Ozan Korfalı (İlhan Şen)

Çınar Yılmaz (Burak Yörük)

Çağla Yılmaz (Melisa Döngel)

Zümrüt Korfalı (Günay Karacaoğlu)

Menekşe Erten (Zeynep Kankonde)

Ekrem Erten (Mehmet Korhan Fırat)

Yalçın Erten (Süleyman Atanısev)

Reyhan Korfalı (Birgül Ulusoy )

İbrahim Tatlıses'ten 12 yıl aradan sonra ilk konserMüzik dünyasının imparatoru İbrahim Tatlıses,12 yıl aradan sonra ilk konserini Kuruçeşme'de verdi. Sahnede duygu dolu anlar yaşayan Tatlıses, en sevilen şarkılarını seslendirerek sevenleriyle hasret giderdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber