Geri Dön

Aşk Masalı filmi konusu ve oyuncu kadrosu! Aşk Masalı filmi ne zaman çekildi, başrollerinde hangi isimler yer alıyor?

Bu akşam ekrana gelecek olan Aşk Masalı filmini izlemeyi düşünen vatandaşlar filmin konusu ve oyuncu kadrosunu araştırmaya devam ediyor. Aşk Masalı filminde yıllardır patronun oğlu Akın'a aşık olan Masal hayalperest bir o kadar da sakar bir kadındır. Akın'ın Masal'dan haberi bile yoktur. Hatta bu süreçte şirketin en güzel kadınlarından biri olan Cansın ile çıkmaya başlamıştır. Masal bu olayın ardından harekete geçer. Uzun uğraşların ardından sonunda Akın'ın dikkatini çekmeyi başarır. İşte Aşk Masalı filmi konusu ve oyuncu kadrosu...

Aşk Masalı filmi konusu ve oyuncu kadrosu! Aşk Masalı filmi ne zaman çekildi, başrollerinde hangi isimler yer alıyor?

Aşk Masalı filmi konusu ve oyuncu kadrosu vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Filmde Masal karakterine hayat veren Algı Eke patronun yakışıklı oğlu Akın'a uzun süredir aşıktır. Bu süreçte Akın ise Masal'ın farkında bile değildir. Akın şirketin en güzel kadınlarından biri olan Cansın ile çıkmaktadır. Masal, Cansın'a fena halde gıcık olmaktadır. Peki Aşk Masalı filmi konusu ve oyuncu kadrosunda hangi isimler yer alıyor? Masal, Akın'ın dikkatini çekmeyi başarabilecek midir?

AŞK MASALI FİLMİ KONUSU

Masal, patronun çapkın,yakışıklı oğlu Akın'a yıllardır platonik bir aşkla bağlı hayalperest bir kızdır... Akın Masal'ın farkında bile değildir, üstelik şirketin en havalı kadını Cansın ile çıkmaya başlamıştır ve Masal bu kadından nefret etmektedir...

Masal, bu duruma daha fazla dayanamayarak bir şeyler yapmaya karar verir... Tesadüfen tanıştığı bir kadın sayesinde REM-KAD (Remziye'nin Kadınları) adlı bir derneğe üye olmaya karar verir... Bu dernek aşk acısı çeken kadınlara yardım etmek için Remziye Hanım tarafından kurulmuş, farklı yaşlarda ve karakterlerdeki çılgın kadınların yürüttüğü bir dernektir... Masal, bu dernek sayesinde hayatını tamamen değiştirmek zorunda kalır, çünkü derneğin belirlediği kurallara ve programlara uymak zorundadır... Bu süreçte Masal'a partner olarak Kerem verilir... Kerem, Masal'ın tüm sakarlıklarına rağmen büyük bir sabırla onun her anında yanında olur ve programı başarı ile bitirmesini sağlar. Masal, sürecin sonunda Akın'ın dikkatini çekmeyi başarır ve güçlü rakibi Cansın'ı alt eder... Ama bilmediği bir şey vardır; Akın hayalindeki gibi bir adam mıdır? Kalbindeki aşkın sahibi gerçekten de Akın'mıdır?

Masal, bu soruların cevaplarını ararken biz de onunla beraber son derece keyifli ve sıra dışı bir yolculuğa çıkmış olacağız.

AŞK MASALI OYUNCU KADROSU

Aşk Masalı filmi oyuncuları arasında Algı Eke, Emre Kızılırmak, Recep Güneysu, Şennur Nogaylar, Ayşen Sezerel ve Hasal Şanel bulunuyor.

13 Haziran 2021 Magazin Haberleri Bülteni13 Haziran 2021 Magazin Haberleri Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet