Geri Dön

Aşkım Kapışmak: Erkan Özerman'ın tacizine uğrayan biri benden destek aldı

Kişisel gelişim ve beden dili uzmanı Aşkım Kapışmak, geçtiğimiz hafta taciz iddiaları ile gündeme gelen Best Model yarışmasının organizatörü Erkan Özerman hakkında çarpıcı bir açıklama yaptı.

Aşkım Kapışmak: Erkan Özerman'ın tacizine uğrayan biri benden destek aldı

Aşkım Kapışmak, tv8'de yayınlanan '2. Sayfa' programına konuk oldu. 42 yaşındaki ünlü kişisel gelişim uzmanı, Erkan Özerman ile ilgili canlı yayında şahit olduğu olayı anlattı.

"BEN DE DUYUYORDUM, HERKES DE BİLİYOR"
"Yıllar önce Erkan Özerman'ın taciz ettiği biri destek almıştı benden. Uzun süre... Psikiyatrist hocama da yönlendirdim. Çok ağır bir taciz yaşamıştı. Fiziki de, sözlü de. 20'li yaşlardaydı. Dereceye giremedi. Ben de duyuyordum. Bunu herkes de biliyor. Ara ara görüşüyoruz. Kız arkadaşı var, evlenmeyi düşünüyorlar ama çok zor günler yaşadı. Benim alanımı aşan bir şeydi. Hocam ile görüştü. Güçlü bir karakterdi ve başardı."

Best Model 2021 yarışmasında Oğulşat Gagşalova ve Bartu Dilmen birinci seçildi. Pamir Su Mutlu ve Mecit Yılmaz ikinci, Nazlıcan Erdem ile Ender Çağır da üçüncü oldu.

'Yargı'nın Eren Komiser'i Uğur Aslan türkü söyledi! Sosyal medyada gündem olduKanal D ekranlarında yayınlanan 'Şarkılar Bizi Söyler'in bu haftaki konuklarının arasında yer alan Uğur Aslan, söylediği türkülerle hem program sunucuları Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici'yi mest etti hem de mimik ve hareketleriyle sosyal medyada viral oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber