Geri Dön

Aşkın ilk fotoğrafı! Serdar Bilgili ve Özlem Uzan...

Serdar Bilgili, adının aşk dedikodularına karıştığı Özlem Uzan’la ilk kez görüntülendi. Bilgili, 13 yıl sonra Türkiye’ye dönen Özlem Uzan’la Arnavutköy’de baş başa yemek yedi.

Aşkın ilk fotoğrafı! Serdar Bilgili ve Özlem Uzan...

Beşiktaş spor Kulübü eski başkanlarından Serdar Bilgili, bir süredir aşk yaşadıkları konuşulan Özlem Uzan’la önceki akşam ilk kez objektiflere takıldı. Kaçak iş adamı Hakan Uzan’la bir süre önce sessiz sedasız boşandığı iddia edilen Özlem Uzan ve Bilgili, Arnavutköy Balıkçısı’nda baş başa yemek yedi. Mekânın VIP odasında Boğaz’a karşı şaraplarını yudumlayan ikili, üç saat boyunca sohbet etti. Daha sonra bir kadın arkadaşlarının eşlik ettiği çift, çıkışta gazetecilere yakalanınca panik yaşadı.

Muhabirlere kızdı
Ayrı yönlere doğru ilerleyen Uzan ve Bilgili, soruları yanıtsız bıraktı. Flaşların patlamasıyla birlikte iş adamının otomobiline binmekten vazgeçen Uzan, arkadaşıyla birlikte mekândan uzaklaştı. Gazetecilere sinirlenen iş adamı ise, aracına tek başına bindi. Uzan, daha sonra bir taksiye binerek Bilgili’yle aynı istikamete doğru yoluna devam etti. İmar Bankası ve Adabank’ı zarar uğrattığı gerekçesiyle hakkında davalar açılan ve yaklaşık 13 yıldır firari olan iş adamı Hakan Uzan’ın eşi Özlem Uzan, geçtiğimiz yıl Türkiye’ye dönmüş ve davadan beraat etmişti. MESUT YILMAZ

Esra Dermancıoğlu yeni yaşına böyle girdi! Ünlü isimler kayıtsız kalamadıŞimdilerde 'Kaderimin Oyunu' dizisinde hayat verdiği Zahide karakteri ile izleyici karşısına çıkan Esra Dermancıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı videoyla doğum gününü kutladı. Paylaşımıyla güldüren Dermancıoğlu, "53 yaşıma basmış bulunuyorum… Ne güzel yaşadım bu yaşıma kadar ama en güzeli son 18 yılım…" notunu düştü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber