Geri Dön

Aşkın ilk fotoğrafı! Serdar Bilgili ve Özlem Uzan...

Serdar Bilgili, adının aşk dedikodularına karıştığı Özlem Uzan’la ilk kez görüntülendi. Bilgili, 13 yıl sonra Türkiye’ye dönen Özlem Uzan’la Arnavutköy’de baş başa yemek yedi.

Aşkın ilk fotoğrafı! Serdar Bilgili ve Özlem Uzan...

Beşiktaş spor Kulübü eski başkanlarından Serdar Bilgili, bir süredir aşk yaşadıkları konuşulan Özlem Uzan’la önceki akşam ilk kez objektiflere takıldı. Kaçak iş adamı Hakan Uzan’la bir süre önce sessiz sedasız boşandığı iddia edilen Özlem Uzan ve Bilgili, Arnavutköy Balıkçısı’nda baş başa yemek yedi. Mekânın VIP odasında Boğaz’a karşı şaraplarını yudumlayan ikili, üç saat boyunca sohbet etti. Daha sonra bir kadın arkadaşlarının eşlik ettiği çift, çıkışta gazetecilere yakalanınca panik yaşadı.

Muhabirlere kızdı
Ayrı yönlere doğru ilerleyen Uzan ve Bilgili, soruları yanıtsız bıraktı. Flaşların patlamasıyla birlikte iş adamının otomobiline binmekten vazgeçen Uzan, arkadaşıyla birlikte mekândan uzaklaştı. Gazetecilere sinirlenen iş adamı ise, aracına tek başına bindi. Uzan, daha sonra bir taksiye binerek Bilgili’yle aynı istikamete doğru yoluna devam etti. İmar Bankası ve Adabank’ı zarar uğrattığı gerekçesiyle hakkında davalar açılan ve yaklaşık 13 yıldır firari olan iş adamı Hakan Uzan’ın eşi Özlem Uzan, geçtiğimiz yıl Türkiye’ye dönmüş ve davadan beraat etmişti. MESUT YILMAZ

Derya Tuna ve komşusunu davalık eden tekme tokat kavga güvenlik kamerasında!Sarıyer'de İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna'nın oturduğu sitenin bahçesinde çıkan kavga, Tuna ve komşusunu karşı karşıya getirdi. İki taraf birbirini suçlarken, kavga güvenlik kamerasına yansıdı. Derya Tuna'nın, komşusuna "Kapıda adamlarım kocanı ve oğlunu öldürmek için bekliyor. Dua edin olayı İbrahim Tatlıses duymadı. Çok kötü adamlara çattınız" dediği iddia edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber