Geri Dön

Aşkın Tarifi 3. son bölüm full tek parça izle! Aşkın Tarifi 4. yeni bölüm fragmanı...

Aşkın Tarifi dizisi 3. bölümle ile sevenleri karşısına çıktı. Taylan, Naz'a evlenme teklifi etmiştir ve Fırat'ın da önü tıkanmıştır. Taylan planlarını uygulamaya koysa da oyunu bozulur. Fırat'ın hamlesi ise dikkat çeker. Aşkın Tarifi dizisi 4. yeni bölüm fragmanı ise haberimizde...

Aşkın Tarifi 3. son bölüm full tek parça izle! Aşkın Tarifi 4. yeni bölüm fragmanı...

Kanal D'nin yeni ve sevilen dizisi Aşkın Tarifi 3. bölüm ile ekrandaydı. Fırat'ın Naz'ı kendine aşık etmek için verdiği çabayı izleyici karşısına getiren dizide Taylan, Fırat'a karşı büyük planlar peşindedir. Pazartesi akşamları yeni bölümleri ile yayımlanan Aşkın Tarifi dizisinin son bölümünde neler oldu? 

AŞKIN TARİFİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Naz’ın, Taylan’ın evlenme teklifini kabul etmesi; Fırat’ın işini daha da zorlaştırır. Taylan, her ne kadar Fırat’a karşı zafer kazanmış gibi görünse de Fırat’ın restoranda çalışmaya devam edecek olması; onu huzursuz eder. Bu son hamlesi bile, Fırat’ı hayatlarından tamamen çıkarmaya yetmemiştir. Fırat ve Naz’ın arası, Naz’ın teklifi kabul etmesi yüzünden daha da gerilir. Çünkü Fırat, henüz kendine bile itiraf edemese de Naz’ın teklifi kabul etmesine bozulmuştur.

Fırat, bir yandan kapalı kebapçıyı da açtırmaya çalışmaktadır. Üzerinde, bunun da gerginliği vardır. Naz’la yine atıştıkları sırada, Fırat’ın önceden yaptığı bir hamle sayesinde; kısmen de olsa, sulh olurlar. Ancak beklenenin aksine yaşanan gelişmeler; Naz ve Fırat’ı baş başa bir yolculuğa sürükler. Bu sayede, birbirlerini daha yakından tanıma fırsatı bulurlar. Ancak bunu öğrenen Sultan, çok gerilir ve beklenmedik bir hamle yapar. Taylan da Naz’la bir an önce evlenip, ününe ün katmak için adımlarını hızlandırır.

Aynı zamanda, Hazım’ın da gözüne girmeyi istemektedir. Bir aile yemeği organize eder. Ancak Naz’ın ve Taylan’ın planları, birbirini tutmaz. Taylan, Naz’ı bulmak için restorana gittiğinde; onu çok büyük bir sürprizin beklediğinden habersizdir. 

AŞKIN TARİFİ 3. BÖLÜM FULL İZLE

AŞKIN TARİFİ 4. BÖLÜM FRAGMANI

Can Yaman spor yaptığı anları paylaştıUzun zamandır İtalya'da olan ve İtalyan spor spikeri Diletta Leotta ile ilişkisiyle gündemden düşmeyen Can Yaman, Instagram hikayesinden spor yaptığı anları paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet