Cadde Aslı Bekiroğlu: Esprisine yazılmış bir şeydi

Aslı Bekiroğlu: Esprisine yazılmış bir şeydi

19.02.2024 - 07:40 | Son Güncellenme:

Aslı Bekiroğlu önceki gün Bebek'de görüntülendi. Geçtiğimiz günlerde sosyal medyasında paylaştığı fotoğrafının altına "Ben bir dizide oynatırdım bu kızı" diye yorumda bulunan oyuncu konuyu hatırlatan muhabirlere yanıt verdi.

Aslı Bekiroğlu: Esprisine yazılmış bir şeydi

İlk oyunculuk deneyimini 2015 yılında yayımlanan Adı Mutluluk dizisi ile yaşayan, 'Beni Böyle Sev', 'İkimizin Yerine', 'Gülümse Yeter', 'Yol Arkadaşım', 'Jet Sosyete' gibi projelerde rol alan 28 yaşındaki güzel oyuncu Aslı Bekiroğlu, geçtiğimiz ay Bebek’te objektiflere takılmıştı.

Haberin Devamı

Köpeklerini gezdirmeye çıkaran ünlü isim, kendisini görüntüleyen gazetecilere “Ana yüreği” diyerek köpeklerine olan sevgisini dile getirmişti.

"SESİME GÜVENİYORUM"

Oyunculuktaki başarısını müzik alanını taşımak istediğini ifade eden Bekiroğlu, şarkı çıkarmak istediğini açıklamıştı. Sesine güvendiğini söyleyen Bekiroğlu, şu ifadeleri kullanmıştı:

Şarkı yazıp söylemek istiyorum. Sesime güveniyorum. 6 sene konservatuvar okudum. Kendi kendime şarkı sözleri yazmıştım. Bestelenmedi, duruyorlar. Geceleri arkadaşların arasında söylüyorum.

Aslı Bekiroğlu: Esprisine yazılmış bir şeydi

PAYLAŞIMI ÇOK KONUŞULDU

Son olarak geçtiğimiz sene 'Biricik Sevgilim' adlı filmde rol alan Aslı Bekiroğlu, 1 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından yaptığı bir paylaşım ile gündeme gelmişti:

Ben bir dizide oynatırdım bu kızı ama siz bilirsiniz tabi...

Aslı Bekiroğlu: Esprisine yazılmış bir şeydi

Aslı Bekiroğlu önceki gün Bebek'de görüntülendi. Köpeği ile yürüyüş yapan oyuncu "Ben de bir değişiklik yok, köpeğimi gezdiriyorum, sporumu yapıyorum" dedi.

"İYİ BİR İŞLE EKRANLARDA OLACAĞIM"

Haberin Devamı

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyasından paylaştığı fotoğrafının altına 'Ben bir dizide oynatırdım bu kızı' diye yorumda bulunan oyuncu konuyu hatırlatan muhabirlere "Esprisine yazılmış bir şeydi. Zaten senaryolar var ve okuyorum, iyi bir iş ile ekranlarda olacağım"  diye cevap verdi. 

Aslı Bekiroğlu: Esprisine yazılmış bir şeydi