Cadde Aslıhan Doğan tüylü terlikleriyle dikkat çekti!

Aslıhan Doğan tüylü terlikleriyle dikkat çekti!

22.02.2024 - 11:04 | Son Güncellenme:

Eski milli futbolcu Arda Turan ile Mart 2018'de dünyaevine giren iki çocuk annesi sosyetik güzel Aslıhan Doğan, gelinlik koleksiyonu tanıtım etkinliğine tüylü terlikleriyle katıldı.

Aslıhan Doğan tüylü terlikleriyle dikkat çekti

Aslıhan Doğan, 'Experience of Romance 2024' isimli gelinlik koleksiyonu tanıtımında objektiflere yansıdı. Siyahlar içindeki sosyetik güzel, "Defile sonrası salaş bir balıkçıya gideceğimiz için topuklu ayakkabı giymedim. Rahat giyinmeyi tercih ettim ve tüylü terliklerimle geldim. Aslında topuklu ayakkabılarla da rahat edebiliyorum" dedi.

Haberin Devamı

YAZLIK KOLEKSİYON HAZILAYACAK

Yeni bir koleksiyon hazırlığında olduğunu dile getiren Doğan, geçmişte küçük bir kapsül koleksiyon hazırladıklarını ve olumlu geri dönüşler aldıklarını, bu sezon ise tarzını yansıtan yazlık bir koleksiyon üzerinde çalıştığını söyledi.

Aslıhan Doğan tüylü terlikleriyle dikkat çekti

"TEKRAR GELİNLİK GİYMEM"

27 Şubat'ta Arda Turan ile 7'nci evlilik yıldönümlerini kutlayacaklarını açıklayan Aslıhan Doğan, "10'uncu yılımızda dostlarımız ve ailelerimizle bir davet düzenlemeyi düşünüyoruz. "Tekrar gelinlik giymem ama özel yıl dönümleri kutlanmalı" şeklinde konuştu.

Aslıhan Doğan tüylü terlikleriyle dikkat çekti

"ARDA'YA TAKIM ELBİSE ÇOK TAKIŞIYOR"

Eşinin giyim tarzına fazla müdahale etmediğini belirten 38 yaşındaki güzel, "Arda'ya takım elbise çok yakıştırıyorum. Beyaz gömlek ve siyah klasik takım tercihimiz. Zaten klasik çizgileri seviyorum" ifadelerini kullandı.

Aslıhan Doğan tüylü terlikleriyle dikkat çekti