Geri Dön

Aslıhan Güner'den aşk paylaşımı! Beğeni yağdı

Uzak Şehrin Masalı ile son olarak ekranda olan Aslıhan Güner kendisi gibi oyuncu Mert Kılıç ile aşk pozlarını yayınladı. Aslıhan Güner'in paylaşımına beğeni yağdı.

Aslıhan Güner'den aşk paylaşımı! Beğeni yağdı

Uzak Şehrin Masalı dizisindeki performansı ve güzelliğiyle dikkat çeken Aslıhan Güner kendisi gibi oyuncu Mert Kılıç ile 2013'de nikâh masasına oturmuştu.

Aslıhan Güner ve Mert Kılıç birlikte rol aldıkları dizide iki aşığı canlandırırken gerçek hayatta da sevgili olmuşlardı. Neredeyse 11'inci yıldır birlikte olan Aslıhan Güner ile Mert Kılıç'tan romantik bir paylaşım geldi.

Güzel oyuncu Aslıhan Güner eşi Mert Kılıç ile çekilmiş karelerini kalp emojisiyle paylaştı. Çift Kapadokya'da aşk tazeledi.

Aslıhan Günerden aşk paylaşımı Beğeni yağdı

Ebru Şallı eleştirilere 'teve2 Magazin Masası'nda cevap verdiEbru Şallı'nın acı günü... teve2’de; sunuculuğunu Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner'in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası'na, geçtiğimiz günlerde sabaha karşı babası Şükrü Şallı'yı kaybeden Ebru Şallı telefonla bağlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber