Geri Dön

ATALARINDAN KALAN ACILARI SİLİYORLAR

Çalkantılı hayatlarıyla gündeme gelen Prens Harry ve Meghan Markle çiftinin, ruhsal çalışmalarla önceki jenerasyonlarından kalan genetik acılara regresyonyöntemiyle son verdikleri öğrenildi

ATALARINDAN  KALAN ACILARI SİLİYORLAR

Sevgililik dönemleri, nişanları, düğünleri, doğum, kraliyetten ayrılmaları ve son olarak verdikleri bomba röportajlarla gündeme gelen Meghan Markle ve Prens Harry çiftinin, ruh sağlıklarını korumak için spirütel çalışmalar yaptıkları öğrenildi. Daily Mail’in haberine göre, Markle, Harry’e regresyon olarak da bilinen ve ‘atalarından kalan genetik acı ve ıstırap döngüsünü kırmada yardımcı olmak için’ kullanılan ‘ancestral healing’ isimli şifalandırma yöntemini öğretti.
Prens Harry, babası Prens Charles’ın kendisine, onun da babasının kendisine davrandığı gibi davrandığını söyleyerek bu durumu “Genetik bir acı” olarak yorumladı ve bu döngüyü kırmak için Kaliforniya’ya taşındığını söyledi. İkiliye yakın bir kaynak, “İkisi de sancılı jenerasyonlardan geliyorlar. Şimdi bunları temizleme vakti” yorumunu yaptı. Aynı kaynağa göre Markle, alternatif psikoterapi yöntemi olan Duygusal Özgürlük Tekniği’nin (EFT) de büyük bir hayranı... (Bu metot akupunktur noktalarına hafifçe vurarak vücudun enerji alanını düzenlemeyi amaçlıyor.)
Markle’ın özellikle oğlu Archie’nin daha dengede ve rahat hissetmesi için Reiki yaptığı da aktarılanlar arasında...(Bu yöntem enerji aktarımıyla ruhsal şifa vermeyi amaçlıyor.) Son olarak çocuklarına sağlıklı bir yaşam sunabilmek için böyle bir yola girdiğini belirten Prens Harry, “Bazen karar verirken ailenizi ve kendi ruhsal sağlığınızı en başa koymanız gerekiyor. Kraliyet, ‘Truman Show’ ile hayvanat bahçesinin karışımı gibi... Aynı acıları çocuğumun da yaşamasını istemiyorum. Los Angeles’ta daha rahat yürüyebiliyorum. Archie’yi bisikletimin arkasında gezdirebiliyorum” ifadelerini kullandı.

Ece Seçkin sözünü tuttu! Gelinliklerden birini dün akşam hediye ettiDört yıldır birlikte olduğu pilot Çağrı Terlemez ile 15 Eylül'de nikah masasına oturan Ece Seçkin, gelinliklerini hayranlarına hediye edeceğini düğününden önce açıklamıştı. Sözünü tutan ünlü şarkıcı, gelinliklerinden ilkini dün akşam İzmir konserinin ardından hayranına armağan etti. Şarkıcı, bu anları sosyal medya hesabından da yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber