Geri Dön

Atilla Saral saatlerce uçakta mahsur kaldı

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Atilla Saral, İstanbul'dan İngiltere'nin başkenti Londra'ya gitmek için bindiği uçakta mahsur kaldı. Kar nedeniyle 8.5 saat uçakta kalan Saral, o anları Instagram'dan yayınlayarak "Çok zor çok" ifadelerini kullandı.

Atilla Saral saatlerce uçakta mahsur kaldı

Kendisi gibi oyuncu eşi İnci Türkay ile İngiltere'nin başkenti Londra'ya yerleşen oyuncu Atilla Saral, İstanbul'da mahsur kaldı. Londra'ya gitmek için uçağa binen Saral, etkili olan kar yağışı nedeniyle zor anlar yaşadı.

UÇAKTA MAHSUR KALDI
Uçağın içinde sekiz buçuk saat kalan Atilla Saral, o anları sosyal medya hesaplarından paylaştı. Saral, uçağından içinden yapılan çalışmaları yayınlayıp, "Büyük fırtına sekiz buçuk saat uçakta mahsur kaldık. Hala beklemedeyiz. Çok zor çok" diye yazdı.

Atilla Saral saatlerce uçakta mahsur kaldı

PANDEMİDE DE TÜRKİYE'DE KALMIŞTI
Saral, daha önce de koronavirüs nedeniyle hem İngiltere hem de Türkiye'de mahsur kalmıştı. Saral, pandeminin başladığı mart ayında uçuşlar durdurulduğu için İngiltere'de bulunan eşi İnci Türkay'ın yanına gidememiş, Çanakkale'deki evinde yalnız başına kalmıştı.

Saral daha sonra Londra'da mahsur kalmıştı. Ailesini görmek için İngiltere'ye giden oyuncu, uçuşlar yeniden kapatılınca Türkiye'ye geri dönememişti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber