Geri Dön

Atlar ve şapkalar

Gazi Mustafa Kemal Atatürk adına, 1927’den beri kesintisiz sürdürülen 93. Gazi Koşusu, bu pazar gerçekleşecek.

Atlar ve şapkalar

Cumhuriyet tarihinin en eski spor etkinliklerinden, Gazi Mustafa Kemal Atatürk adına kesintisiz olarak sürdürülen 93. Gazi Koşusu, Veliefendi Hipodromu’nda pazar günü geniş bir katılımla düzenlenecek. Türkiye Jokey Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Serdal Adalı ve ekip arkadaşlarının hazırlıklarına aylar öncesinden başladıkları organizasyon, çekişmeli mücadelelere sahne olacak.

Şıklık yarışı
Atatürk’ün, “At yarışları modern toplumlar için sosyal bir ihtiyaçtır” sözünden hareket eden Adalı, üç yaşındaki safkan İngiliz taylarının katıldığı koşuya, büyük önem veriyor. Yarışı izleyecek iş, sanat ve cemiyet hayatından kadınlar da, Veliefendi Hipodromu Şeref Salonu’nda şık kıyafetleri ve renkli şapkalarıyla moda rüzgarı estirecek. ‘Yılın Şampiyon İngiliz Tayı’nın belirleneceği koşuda, tanıdık simalar ‘En İyi Giyinen’ olabilmek için yarışacak.

Atlar ve şapkalarCeyhun Fersoy ve Begüm Öner’in ‘apaçi dansı’Oyuncu çift Ceyhun Fersoy ve Begüm Öner, yaptıkları sosyal medya paylaşımları ile de kendilerinden söz ettirmeyi başarıyor.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber