Geri Dön

‘AVM kapısına park edenlerden değilim'

Ayşe Tolga, yürümeyi sevdiğini belirterek, “Alışveriş merkezine gidip arabasını kapının en yakınına bırakanlardan değilim” dedi.

‘AVM kapısına park edenlerden değilim'

Türkiye’nin ünlü isimleri, Turkcell Platinum Park’ta düzenlenen ‘Sağlıklı Yaşam ve Spor’ etkinliğinde bir araya geldi.

Ayşe Tolga’nın koçluğunda düzenlenen davete Ebru Şallı, Aslıhan Koruyan Sabancı ve Mirela Cerica katıldı. Hareket etmenin önemine değinen Tolga, “Yürümeyi seviyorum, böylelikle kirlilik açısından hem havaya az zarar veriyorum hem de sağlıklı oluyorum” dedi.

Türk halkının hareket etmeyi sevmediğini belirten Tolga, “Koronavirüs, kendimize iyi bakmamızı gösterdi. Alışveriş merkezine gidip arabasını kapının en yakınına bırakanlardan değilim. Yürüyebilecek her yere yürüyerek gitmeyi tercih ediyorum” şeklinde konuştu. 

Derya Tuna ve komşusunu davalık eden tekme tokat kavga güvenlik kamerasında!Sarıyer'de İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna'nın oturduğu sitenin bahçesinde çıkan kavga, Tuna ve komşusunu karşı karşıya getirdi. İki taraf birbirini suçlarken, kavga güvenlik kamerasına yansıdı. Derya Tuna'nın, komşusuna "Kapıda adamlarım kocanı ve oğlunu öldürmek için bekliyor. Dua edin olayı İbrahim Tatlıses duymadı. Çok kötü adamlara çattınız" dediği iddia edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber