Geri Dön

Aydemir Akbaş'ı yürütmediler! 'Aman ayağı yere değmesin'

Dijital platformda yayınlanacak yeni dizisi 'Çile Bülbülüm' için ekip arkadaşlarıyla yemeğe çıkan Şafak Sezer objektiflere yansıdı. Muhabirlerle sohbet ederken yaslandığı mermer masa kırılınca şok olan Sezer, birçok projede birlikte rol aldığı usta oyuncu Aydemir Akbaş'ı havaya kaldırarak götürdü.

Aydemir Akbaş'ı yürütmediler! 'Aman ayağı yere değmesin'

Usta oyuncu Aydemir Akbaş ve Şafak Sezer, önceki gün yakın arkadaşlarının mekanında görüntülendiler. Dijital platforma bir dizi çekmeye başladıklarını ifade eden Şafak Sezer, “Dizimizin adı ‘Çile Bülbülüm’ bildiğiniz üzere bizde ekip arkadaşlarımızla yemek yemeye geldik. 10 kilo döner devirmişizdir burada” dedi.

Pandemi sürecinde insanların sinemayı özlediğini ifade eden Sezer, “Biz bu süre zarfında durmadık, bayağı bir şey biriktirdik. Altı sene bu projelere çalışıyoruz her projemizin devamı gelecek” dedi.

MERMER MASA KIRILDI
Röportaj esnasında yaslandığı mermer masa kırılarak neye uğrağını şaşıran Sezer, “G.tümde hala mermer parçacıkları olabilir. Bende ki şansı görüyorsunuz değil mi arkadaşlar” diyerek şaşkınlığını gizleyemedi.

Aydemir Akbaşı yürütmediler Aman ayağı yere değmesin

HAVAYA KALDIRARAK GÖTÜRDÜLER
Aydemir Akbaş’ı arkadaşlarıyla havaya kaldırarak götüren Şafak Sezer, “Aman Sabri abimizin ayağı yere değmesin o bizim için çok kıymetli” derken, ortaya çıkan görüntü görenleri kahkahaya boğdu.

Aydemir Akbaşı yürütmediler Aman ayağı yere değmesin

20 Haziran 2021 Magazin Haberleri Bülteni20 Haziran 2021 Magazin Haberleri Bülteni
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet