Geri Dön

Aydilge: Üniversiteden birincilikle mezun oldum

Yaptığı açıklamalar ve sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren Aydilge, takipçilerini geçmişe götürdü. Ünlü şarkıcı, üniversiteden mezun olduğu gün çekilen fotoğraflarını Instagram hesabından yayınladı.

Aydilge: Üniversiteden birincilikle mezun oldum

Şarkıcı Aydilge, üniversiteden mezun olduğu gün çekilen fotoğraflarını Instagram'da paylaştı. Müzisyen Utku Barış Andaç ile mutlu bir evliliği olan Aydilge, yaşadığı heyecanı da anlattı:

"Üniversiteyi birincilikle bitirdiğimde mezuniyet konuşmamı yaparken duygularımı tutamamış , çocuk gibi ağlamaya başlamıştım. Annemle babamın o anlamlı bakışları, hayranlık duyduğum hocalarımın beni gururla alkışlayışı, yepyeni bir hayatın beni bekliyor oluşu, yuvamdan, dört senedir burslu okuduğum güvenli alanımdan, üniversitemden ayrılmak zorunda olmam ve tüm bu heyecan kalbimi yerinden oynatmıştı. O zaman da ülkemde ve dünyada bir sürü sıkıntılar vardı. Haykıra haykıra ağlamak ve söylenmek istiyordum."

"Ben ne zaman böyle homurdansam, tarih hocam Dr. Mahoney bana bakıp gülümserdi: karanlığa küfredeceğine bir mum yakmaya ne dersin Aydilge... O günden beri her sözümde ve davranışında boş boş homurdanmak yerine mumlarımı yakmaya çalışıyorum. Çünkü karanlık tek başına bir varlığa sahip değildir. O sadece ışığın yokluğudur.

Eflatun'un bayıldığım bir sözüyle bitireyim bu uzun postu... "Asıl sorun çocukların karanlıktan korkması değil, büyüklerin aydınlıktan korkmasıdır..."

Aydilge: Üniversiteden birincilikle mezun oldum

Derya Tuna ve komşusunu davalık eden tekme tokat kavga güvenlik kamerasında!Sarıyer'de İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna'nın oturduğu sitenin bahçesinde çıkan kavga, Tuna ve komşusunu karşı karşıya getirdi. İki taraf birbirini suçlarken, kavga güvenlik kamerasına yansıdı. Derya Tuna'nın, komşusuna "Kapıda adamlarım kocanı ve oğlunu öldürmek için bekliyor. Dua edin olayı İbrahim Tatlıses duymadı. Çok kötü adamlara çattınız" dediği iddia edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber