Geri Dön

Aydın Aydın takım elbise ile kar içinde koştu

Hakkarili sanatçı Aydın Aydın, koronavirüsle mücadele eden sağlık çalışanlarına destek vermek amacıyla 'Devam ke' isimli şarkısına, onlarla birlikte klip çekti. Edirne ve Hakkari'de sağlık çalışanları ile bir araya gelen Aydın, 2 bin 800 rakımlı kayak merkezinde şarkı söyledi.

Aydın Aydın takım elbise ile kar içinde koştu

​Çevre, doğa katliamları, trafik kazaları, kadına yönelik şiddet, obezite, hindiler ve koronavirüs ile ilgili yaptığı ilginç kliplerle dikkat çeken Türk halk müziği sanatçısı Aydın Aydın, bu kez de sağlık çalışanlarının koronavirüs ile mücadelesine dikkat çekmek için 'Devam ke' (Devam et) isimli şarkısına klip çekti.

Aydın Aydın takım elbise ile kar içinde koştu

Takım elbise ile koşan Aydın'ın klibinde, Edirne'de sağlık çalışanlarına verdiği moral konserindeki anlar da yer aldı. Türkücü Aydın, klibini tamamlamak için Hakkari'de de yine takım elbise ile karlı yollarda koştu. Aydın, burada sağlık çalışanları ile bir araya gelerek, 2 bin 800 rakımlı kayak merkezinde birlikte şarkı söyledi. Bu görüntüler de Aydın'ın klibinde yer aldı.

"İNANCIMIZDA VE KÜLTÜRÜMÜZDE DURMAK YOK"
Türkücü Aydın, pandemi nedeniyle toplumun yaşadığı yorgunluğu ve strese de dikkat çekmek için bu klibi çektiğini belirterek, "Ne olursa olsun, hayat devam ediyor. İnancımızda, kültürümüzde yılmak ve durmak yok. Dünya ve insanlık bugünleri de aşacak elbette. O yüzden 'devam et' diyoruz ve her ne iş yapıyorsak, her ne üretiyorsak, o işi yapmaya, o üretimi gerçekleştirmeye devam ediyoruz" şeklinde konuştu.

Aydın Aydın takım elbise ile kar içinde koştu

Edirne ve Hakkâri'de koşan Aydın Aydın, bu performansını sağlık çalışanlarının özverili çalışmalarına dikkat çekmek ve onlara teşekkür etmek için yaptığını söyledi. Aydın, burada folklor ekibiyle halay çekip, eserini tanıttı.

Yağmur Aşık'a hapis şoku!Eski milli futbolcu Emre Aşık ve eşi Yağmur Aşık'ın çekişmeli boşanma davasında, mahkeme Yağmur Aşık'ın 3 günlük zorlama hapsine karar verdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet