Geri Dön

'Aykut Enişte 2' ekibi seyirciyle buluştu

Yapımını BKM’nin üstlendiği komedi türündeki 'Aykut Enişte 2' filmini vizyona girdiği gün Eskişehirlilerle izleyen ekip, güzergahına İzmir ve ardından Bursa’yla devam etti.

'Aykut Enişte 2' ekibi seyirciyle buluştu

Aykut Enişte 2’nin yönetmeni Onur Bilgetay, oyuncular Cem Gelinoğlu, Melis Babadağ, Hakan Yılmaz ve Mekin Sezer, İzmir ve Bursa’da sinemaseverlerle bir araya geldi.

“EMİNİM SEYİRCİ ÇOK SEVECEK”
İzmir’deki gösteriminden önce gazetecilerin sorularını yanıtlayan oyuncular, seyirciyle yeniden bir arada olmaktan dolayı heyecanlarını dile getirdi. Cem Gelinoğlu, “Çekim süreci benim için harika geçti. Onur gibi bir yönetmenle çalışıyorum. Oyuncuyu çok rahatlatıyor. Çok mutlu bir ekiptik. Bu da her zaman işe yansıyor. Eminiz ki seyirciler de çok sevecekler. Sıcak bir film oldu” şeklinde konuştu.

Aykut Enişte 2 ekibi seyirciyle buluştu

İzmir Optimum AVM ve Bursa Korupark AVM’de gerçekleştirilen gösterimlerde salonları tek tek dolaşıp selamlayan Onur Bilgetay, Cem Gelinoğlu, Melis Babadağ, Hakan Yılmaz ve Mekin Sezer, seyircilere teşekkür etti.

Amanda Kloots koronavirüs nedeniyle kaybettiği eşi Nick Cordero'yu andıTiyatro oyuncusu Amanda Kloots, 2020'de koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden eşi Nick Cordero'nun vefat etmeden önce yeni doğan oğulları Elvis Eduardo'yu beslerken çektiği videoyu yayınladı. "Eskiden bunu izlemek beni üzüyordu. Ama şimdi gülümseyerek izliyorum" diyen Kloost, eşinin ölümünden çıkardığı dersleri takipçileriyle paylaştı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber