Geri Dön

Aylin Livaneli ile Kaan Ünver evlendi

Ünlü sanatçı Zülfü Livaneli'nin kızı şarkıcı Aylin Livaneli, iletişimci Kaan Ünver ile evlendi. Aylin Livaneli 1992 yılında 'Bana Müsade' albümüyle müzik dünyasına adım atmıştı.

Aylin Livaneli ile Kaan Ünver evlendi

25 Temmuz'da Bodrum'da aile arasında gerçekleşen bir nikah töreni ile evlenen Aylin Livaneli ve iletişimci Kaan Ünver, bu güzel haberi ülkemizde yaşanan yangın ve sel felaketleri nedeniyle takipçileriyle bugün paylaştı.

Nikahtan fotoğrafları sosyal medya hesabından yayınlayan Aylin Livaneli altına bu notu düştü:

Sevgili dostlar, 25 Temmuz’da Kaan ile hayatlarımızı birleştirdik. Bodrum’da aile arasında küçük bir tören yaptık, ancak hemen ardından yaşanan yangın ve sel felaketleri nedeniyle bu mutlu haberi sizlerle yeni paylaşabiliyoruz. Güzel dilekleriniz için şimdiden çok teşekkür ederiz.

Aylin Livaneli ile Kaan Ünver evlendi

Sarıyer'de olaylı gece! Cengiz Kurtoğlu ve Mustafa Can'dan açıklamaSarıyer’de oyuncu Tolga Yüce'nin doğum günü partisine katılan sanatçı Cengiz Kurtoğlu'nun, gecenin ilerleyen saatlerinde işletmeci Mustafa Can'ı servis bıçağıyla yaraladığı iddia edildi. Olay yaratan kavganın ardından Kurtoğlu, "Görüntülerin montajsız halini paylaşıyorum" diyerek, sosyal medya hesabından video yayınladı. Mustafa Can ise '2. Sayfa' programında yaşananları anlattı. İşte son dakika gelişmesinin detayları...
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber