Geri Dön

Aynır Aydın hem coştu hem coşturdu

Aynur Aydın, önceki akşam Beşiktaş'ın şampiyonluğunu kutlamak için Çanakkale'de siyah-beyazlılar ile buluştu. Gecede sahne alan şarkıcı, misafirlere unutulmaz bir konser akşamı yaşattı.

Aynır Aydın hem coştu hem coşturdu

Sahnedeki iddialı tarzıyla, performansıyla, esprileriyle ve enerjisiyle dikkat çeken Aynur Aydın, danslarıyla da beğeni topladı.

Gecenin sonunda 'Bir Aşk Hikayesi' parçasını siyah beyazlılarla birlikte söyleyen şarkıcı, zaman zaman sahnede duygusal anlar da yaşadı.

"BENİM İÇİN ÇOK ANLAMLI BİR GECEYDİ"
Aydın, konser sonrası, "Benim için çok anlamlı ve heyecanlı bir geceydi. Çok kıymetli insanlarla birlikte bu gece buradayız. Her şarkımda bana eşlik eden, benimle eğlenen, duygulanan herkese çok teşekkür ediyorum" dedi.

Aynır Aydın hem coştu hem coşturdu

Nilgün Belgün: Son eşim beni arkadaşımla aldattı!teve2’de; sunuculuğunu, Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner’in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası' programına Nilgün Belgün katıldı. İlk evliliğini 19 yaşında yapan usta oyuncu, üçüncü evliliğine dair çok konuşulacak bir açıklamada bulundu. İşte detaylar...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber