Cadde Bensu Soral-Hakan Baş çifti 'ayrılık' iddiasına isyan etti!

Bensu Soral-Hakan Baş çifti 'ayrılık' iddiasına isyan etti!

15.10.2023 - 07:05 | Son Güncellenme:

Geçtiğimiz yıllarda evliliklerinde yaşadıkları krizle magazin gündeminden düşmeyen Bensu Soral ile Hakan Baş, önceki akşam popçu Edis'in Harbiye Açıkhava konserinde görüntülendi. İkili, ayrılacakları yönünde yapılan haberlere tepki gösterdi.

Bensu Soral-Hakan Baş çifti ayrılık iddiasına isyan etti

2018 yılında dünyaevine giren oyuncu Bensu Soral ile iş insanı Hakan Baş, geçtiğimiz senelerde evliliklerinde kriz yaşamıştı. 2021'de bu konuyla ilgili açıklama yapan Hakan Baş, "Evliliğimizle ilgili hassas bir süreçteyiz. Zamana ihtiyacımız var" demişti.

Haberin Devamı

Ünlü isim, sözlerine; "Bensu ile uyuşamadığımızı düşündüğümüz bazı konulardan dolayı yaklaşık bir aydır çalkantılı bir dönem geçirdiğimiz doğru. Bir yandan da toparlamak için karşılıklı çaba sarf ediyoruz. Dışarıdan gelen yanlış yorumlar süreci daha da zora sokuyor. Hassasiyet rica ediyoruz" diye devam etmişti.

Bensu Soral-Hakan Baş çifti ayrılık iddiasına isyan etti

BUZLAR ERİDİ

Zorlu sürecin ardından aralarındaki buzları eriten Bensu Soral-Hakan Baş çifti, 2022'yi Paris'te karşılamıştı. Soral, eşiyle birlikte yer aldığı fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşarak, ilişkilerine yeniden şans verdiklerini duyurmuştu.

EDİS'İ DİNLEMEYE GİTTİLER

Ünlü çift, son olarak Edis'in Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'ndaki konserine gitti.

Bensu Soral-Hakan Baş çifti ayrılık iddiasına isyan etti

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Soral (32) ile Baş (40), gazetecilerle konuşarak; geçmişteki ayrılık iddialarının zaman zaman yine gündeme gelmesine isyan etti.

Haberin Devamı

Bensu Soral-Hakan Baş çifti ayrılık iddiasına isyan etti

"İYİ GİDEN BİR İLİŞKİMİZ VAR"

"Bu tip söylentilerin neden çıktığını biz de bilmiyoruz" diyen ikili, şu ifadeleri kullandı:

Çok güzel, iyi giden bir ilişkimiz var. Umarım böyle haberler çıkmaz artık.