Geri Dön

Aysun Kayacı yıllar sonra görüntülendi

Kariyerine 1990'ların sonunda manken olarak başlayan Aysun Kayacı; 'Zehirli Çiçek', 'Çat Kapı' 'Doktorlar', 'Sessiz Gemiler' ve 'Gece Gündüz' dizilerinde kamera karşısına geçmişti. Ekim 2012'de Efe Kapancı ile nikâh masasına oturduktan sonra İngiltere'nin başkenti Londra’ya yerleşen ünlü isim, önceki gün Bodrum tatilinde objektiflere yansıdı.

Aysun Kayacı yıllar sonra görüntülendi

UMUT ÜNVER / MİLLİYET
Mankenliğe henüz 15 yaşında fuarlarda stand görevlisi olarak başlayan, 1997 yılında katıldığı güzellik yarışmasında üçüncü seçilen, daha sonra oyunculuk kariyerine de adım atan Aysun Kayacı, Türkiye'ye geldi. Yedi yaşındaki kızıyla birlikte Bodrum Gündoğan'da olan 43 yaşındaki eski model ve oyuncu, masmavi denizin ve güneşin tadını çıkardı.

Türkiye'nin en popüler isimleri arasında yer aldığı dönemde, 2012 yılında bir bankada yönetici olarak çalışan Efe Kapancı'yla hayatını birleştirip, İngiltere'nin başkenti Londra'ya yerleşen ve bu evlilikten Maya adında bir çocuğu olan Aysun Kayacı, yıllar sonra görüntülendi. Tatil için yaz sezonunun vazgeçilmez adreslerinden Bodrum'u tercih eden Kayacı, deniz keyfi yaptı.

Aysun Kayacı yıllar sonra görüntülendi

YARDIMCILARIYLA GELDİ

Yıllardır ortalıklarda görünmeyen, tek kare fotoğrafı da olmayan Aysun Kayacı'nın neşesinin yerinde olduğu gözlendi. Kısa süreliğine Türkiye'ye geldiği öğrenilen Kayacı, neredeyse gün boyu Ege'nin serin sularında kalırken, yanında yardımcıları olduğu dikkatlerden kaçmadı.

GÜZELLİĞİNDEN HİÇBİR ŞEY KAYBETMEDİ

Adeta her adımıyla magazin gündeminden düşmediği günlerin aksine uzun süredir kameralardan uzak bir şekilde yaşamını sürdüren eski model, güzelliğiyle dikkat çekti. Eşiyle Türkiye’de bir evleri olduğu, tatile geldiklerinde bu evde kaldıkları öğrenilen Aysun Kayacı, siyah bikini tercih ederken, denizden çıktıktan sonra güneşlendi.

Aysun Kayacı yıllar sonra görüntülendi

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber