Geri Dön

Aziz dizisi bu akşam var mı, yok mu? Aziz oyuncuları kimler?

Aziz dizisi yeni bölümü geçtiğimiz hafta ekranlara gelmedi. Dizinin yeni bölümünün bu akşam olup olmayacağı merak ediliyor. Aziz oyuncuları ise izleyiciler tarafından araştırılıyor. Peki Aziz dizisi bu akşam var mı? Aziz oyuncuları kimler?

Aziz dizisi bu akşam var mı, yok mu? Aziz oyuncuları kimler?

Aziz dizisi her hafta cuma akşamları izleyicilerle buluşuyor. Aziz bu akşam yok mu? sorusunun cevabı araştırılıyor. Murat Yıldırım, Damla Sönmez ve Simay Barlas dizinin oyuncuları arasında yer alıyor. İşte Aziz oyuncuları

AZİZ BU AKŞAM VAR MI?

Aziz dizisi yeni bölümü ile bu akşam izleyicilerle buluşacak.

AZİZ OYUNCULARI KİMLER?

Murat Yıldırım, Damla Sönmez, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar, Eren HacısalihoğluSuzan Kardeş, Füsun Demirel, Meral Çetinkaya, Ayten Soykök, Elif Sönmez, Baran Akbulut, Cenan Çamyurdu, Haydar Köyel ve Berkay Akın.

Trans birey olduğunu açıklayan Ahmet Melih Yılmaz, 'Umut Veren Kadın Oyuncu Ödülü' istemişTiyatro ve dizi oyuncusu Ahmet Melih Yılmaz, trans birey olduğunu açıkladı. Yılmaz'ın, 2020'de 27'nci Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali'nde 'Umut Veren Genç Erkek Oyuncu Ödülü' alırken, sahnedeki konuşmasında, "Bir de bunun 'Umut Veren Kadın Oyuncu Ödülü'nü alırsam bu iş benim için tamamdır" dediği ortaya çıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber