Geri Dön

Baba Parası oyuncuları ve konusu! Baba Parası filmi nerede çekildi?

Başrollerinde Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in yer aldığı Baba Parası filmi, 2020 yılında beyazperdedeki yerini aldı. Filmde babalarından kalan mirasa sahip olmak için birbiriyle yarışan iki kardeşin mücadelesi ekrana geliyor. İşte, Baba Parası filmi oyuncu kadrosu...

Baba Parası oyuncuları ve konusu! Baba Parası filmi nerede çekildi?

Baba Parası filmi, 2020 yılında vizyona girdi. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini de Selçuk Aydemir yürütüyor. Komedi türündeki yapımında Rasim Öztekin gibi usta isimler de yer aldı. Peki, Baba Parsı filmi nerede çekildi?

BABA PARASI KONUSU

Ülkenin en zengin insanının gayri meşru çocukları, babalarının ölümü üzerine büyük bir servete konar. Birbirinden farklı karaktere, kültüre, yaşam tarzına sahip olan kardeşler, kendilerine düşen payı almak için harekete geçtiklerinde beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalır. Kardeşler, yasal varis olmalarına rağmen, mirasın tamamına sadece biri sahip olabilecektir; en kötü olanı. Babalarının mirasının bulunduğu kasanın şifresini bulan, tüm mirasın sahibi olacaktır. Şifre ancak ölen milyarder gibi açgözlü, düzenbaz, acımasız, zeki ve uçarı biri tarafından bulunabilecektir. Kasayı açmak için büyük bir yarışa girişen kardeşler, bu süreçte kendilerini beklenmedik durumların içinde bulur.

BABA PARASI FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Yerli komedi türündeki filmin çekim yeri izleyen atrafından araştırılıyor. Filmin çekimleri İstanbul'un farklı semtlerinde gerçekleşti.

BABA PARASI OYUNCULARI

Ahmet Kural - Selim
Murat Cemcir - Niyazi
Devrim Yakut - Yakut
Rasim Öztekin - Saffet
Yağmur Tanrısevsin - Tülin
Özgür Emre Yıldırım - Erdal
Deniz Barut - Avukat Aslı
Giray Altınok - Bekçi
Osman Alkaş - Selim Üvey Baba
Kenan Civiniz - Adam 3
Sabahattin Ozan Aslan - Adam 2
Ayhan Taş - İmam
Oya Gürel - Selim Üvey Anne
Yağmur Karabal - Taksideki Kız
Zehra Yılmaz - Nurten

 

 

 

Emre Aşık şikayetçi olarak dinlendi: Mesajda beni öldüreceği yazıyorduDüzce'de eski milli futbolcu Emre Aşık'ı öldürmeyi planladıkları iddiasıyla eski eşi Yağmur Sarnıç'ın da aralarında bulunduğu 3 sanığın yargılandığı davada Emre Aşık, talimatla Anadolu Adliyesi'nde ifade verdi. Aşık ifadesinde sanık Erdi Sungur'un avukatına ulaştığını, Baycan Şentürk'ün ikinci tetikçi olarak yer aldığını ve kendisini öldüreceklerine dair mesajlar olduğunu söyledi. Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşen talimat duruşmasına şikayetçi Emre Aşık ile avukatları Funda Sadıkahmet ve Hasan Tahsin Cevizoğlu katıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber