Geri Dön

Doya Doya Moda yeni yarışmacısı Bahar Candan kimdir? Bahar Candan kaç yaşında, kaç beden?

Hafta içi her gün ekrana gelen Doya Doya Moda'ya Bahar Candan dahil oluyor. Daha önce katıldığı moda yarışmasında tarzı ve tavırlarıyla dikkatleri üzerine çeken Bahar Candan bu kez Doya Doya Moda sahnesinde konuşulacak. Peki, Bahar Candan kimdir, kaç yaşında?

Doya Doya Moda yeni yarışmacısı Bahar Candan kimdir? Bahar Candan kaç yaşında, kaç beden?

Kilolu ve büyük bedene sahip 7 yarışmacının moda alanında kendilerini ifade etmek için yarıştığı ve ödüller kazandığı Doya Doya Moda yarışmasına yeni haftada Bahar Candan dahil oluyor. Peki, Bahar Candan kimdir, nereden tanıyoruz?

BAHAR CANDAN KİMDİR?

1998 doğumlu olan Bahar Candan İşte Benim Stilim yarışmasında kardeşi Nihal Candan ile birlikte adını duyurmuştur. Hukuk bölümünde eğitimini sürdüren Bahar Candan'ın konuşması ve tarzı dikkatleri üzerine çekiyor. Ayrıca sosyal medya paylaşımları ile de adından sıkça söz ettiriyor.

Bahar Candan'ın son dönemde aldığı kilolar dikkatlerden kaçmamıştı. Doya Doya Moda yarışmasına katılan Bahar Candan'ın yarışmaya katılabilmek için kilo aldığı ortaya çıktı. Bahar Candan 44 bedene ulaştı.

 

 

Enese Batur lüks otomobiliyle kaza yaptıSOSYAL medya fenomeni Enes Batur Etiler'de lüks otomobiliyle kaza yaptı. Batur, kazayı yara almadan atlatırken, lüks otomobilinde hasar oluştu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet