Geri Dön

Bahar Şahin'in Cenan Adıgüzel'le ilişkisi kısa sürdü

Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Zalim İstanbul’ dizisiyle yıldızı parlayan Bahar Şahin, kendisi gibi oyuncu Cenan Adıgüzel’le olan ilişkisine son verdi.

Bahar Şahin'in Cenan Adıgüzel'le ilişkisi kısa sürdü

22 yaşındaki Bahar Şahin, sosyal medya fenomeni Reynmen takma adını kullanan Yusuf Aktaş ile aşk yaşamaya başlamıştı.

Reynmen’le ilişkisini bitirdikten sonra bir süre yalnız kalan Şahin, gönlünü, 'Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'de rol alan Cenan Adıgüzel’e kaptırmıştı.

Sosyal medyada aşklarını ilan eden ikilinin ilişkisi çok uzun sürmedi. Taze aşıklar, 1 ay sonra birbirlerini Instagram’dan takip etmeyi bıraktılar. Öte yandan güzel oyuncu daha önce; “Aşk acısını severim, iliklerime kadar yaşarım” demişti.

Bahar Şahinin Cenan Adıgüzelle ilişkisi kısa sürdü

5 Mart 2021 Magazin Haberleri Bülteniİngiltere ve Amerika'da evi olduğunu söyleyen Aleyna Tilki'nin üzerindeki marka kıyafetlerin toplamının 45 bin 200 TL olduğu öğrenildi.Ayrıldıkları iddia edilen müzisyen çift Fatma Turgut ile Can Baydar, mekanların kapanış saatiyle birlikte yemek sonrası Nişantaşı’ndaki bir kebapçıdan ayrılırken objektiflere takıldı.'İbrahim Selim ile Bu Gece'nin yeni bölümüne oyuncu Büşra Develi, samimi itiraflarıyla damgasını vurdu. Develi, herkesin görüntüsünden dolayı ondan zarafet beklediğini ama göründüğünün aksine içinde bir sokak çocuğu barındırdığını itiraf etti.Semra San, yeni single çalışması ‘Sefil’le, dört yıl aradan sonra müzikseverlerle buluştu. Geçtiğimiz ay sosyal medyadan Sinan Akçıl ve Mustafa Ceceli’yle fotoğraf paylaşıp, merak uyandıran San’a, Akçıl şarkıda düet yaparak eşlik etti. ‘Sefil’, bugün DMC etiketiyle dijital platformlardaki yerini aldı.Oktay Kaynarca, önceki akşam Bebek’te görüntülendi. Oyuncu, geçtiğimiz günlerde açılışı gerçekleşen Atlas Sineması ve İstanbul Sinema Müzesi’yle ilgili, “Çok önemli ve değerli bir iş yapılmış” dedi. Kaynarca, yapımı devam eden Atatürk Kültür Merkezi için, “Oranın bütün eleştirilere rağmen İstanbul’a yakışır ve önemli bir kültür merkezi olacağına inanıyorum” diye konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet