Geri Dön

Balkan Ninnisi dizisi Hayati kimdir? Hayati'yi oynayan Erman Saban aslen nereli, kaç yaşında, dizileri neler?

Erman Saban, Balkan Ninnisi adlı dizide Hayati karakteri ile ekrandaki yerini alıyor. Üsküp'te çekilen dizide oyuncunun canlandırdığı karakter Hayati öne çıkıyor. Erman Saban'da Üsküp'te doğdu ve oyunculuk bölümünden mezun oldu. Peki, Balkan Ninnisi dizisinin Hayati'si Erman Saban kaç yaşında?

Balkan Ninnisi dizisi Hayati kimdir? Hayati'yi oynayan Erman Saban aslen nereli, kaç yaşında, dizileri neler?

Balkan Ninnisi dizisinin Hayati'si Erman Saban'ın hayatı ve yer aldığı diziler merak konusu oldu. elveda Rumeli dizisi ile milonlar tarafından ilgiyle takip edilen Erman saban, evli ve bir çocuk sahibidir. İşte, Erman Saban hayatı, dizileri...

ERMAN SABAN KİMDİR?

Saban, 22 Mayıs 1983 tarihinde Üsküp'te dünyaya geldi. Üsküp Dram Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünden mezun oldu. Üsküp Türk Tiyatrosu'nda abisi Ertan Saban ile birlikte oyunculuk yapan Erman Saban, 2005 yılında Türkiye'den bir ekibin Makedonya'daki Türk oyuncuları izlemek için Türk Tiyatrosu'nu ziyaret ettiği sırada performansı ile dikkat çekti. Erkan Can ve Güven Kıraç'ın başrolde yer aldığı Takva filminde Muhittin karakterini canlandırdı. Elveda Rumeli isimli dizide Pürsıçan Kaymakamı Dilaver'i canlandırdı. Oyuncu evli ve bir çocuk babasıdır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber