Geri Dön

Bana Baba Dedi dizisinin yayın tarihi belli oldu

3 Adam’ın yeni dizisi Bana Baba Dedi ne zaman başlıyor? merak edenler için. 3 Adam’ın başrollerde oynadığı Bana Baba Dedi dizisinin yayın tarihi ve günü belli oldu.

Bana Baba Dedi dizisinin yayın tarihi belli oldu

TV8 ekranlarında yayınlanacak olan Bana Baba Dedi dizisinin çekimleri sürüyor. Başrollerinde 3 Adam programının yıldızları Eser Yenenler, İbrahim Büyüka, Oğuzhan Koçun’un rol aldığı dizi 10 Nisan Cuma günü 19.30'da TV8'de başlıyor.

Yönetmenliğini Bedran Güzel’in üstlendiği dizinin kadrosunda Yağmur Tanrısevsin, Ersin Korkut, Cezmi Baskın, Ayşe Tunaboylu, Burçin Abdullah, İpek Tenolcay, Gözde Mutluer, Ali Çelik ve Gülsüm Alkan da bulunuyor.

Bana Baba Dedi dizisi ABD’de 2012 yılında yayınlanmaya başlayan Baby Daddy dizisinin yerli versiyonu olacak. Dizi, hayatları boyunca birer baltaya sap olamamış iki kardeşin (Eser ve Oğuzhan), en yakın arkadaşlarının (İbrahim) alt katına taşınması ve kapılarının önünde bir puset içinde buldukları bebek ile kendilerini içinde buldukları olayları anlatıyor. Bana Baba Dedi, ilk bölümüyle 10 Nisan Cuma 19:30'da tv8'de başlıyor.

Bana Baba Dedi dizisinin yayın tarihi belli oldu

Mahmut Tuncer sosyal medyayı salladı!Koronavirüs salgını nedeniyle önlem amaçlı kendini evde karantinaya alan türkücü Mahmut Tuncer, papağanı ile dans ettiği anları sosyal medyada paylaştı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet