Geri Dön

Barış konseri

Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz aylarda polemiğe girdiği Seda Sayan’ın konserini basarak, onunla barıştı

Barış konseri

Seda Sayan, Poll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri’nde sahne aldı. Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz aylarda sosyal medyadan atıştığı şarkıcının, sahnesini bastı. Şovmen, ‘Ah Yalan Dünya’ parçasını söyleyerek, Sayan’ın yanına gitti.

Karşısında Erbil’i görünce şaşıran Sayan, “Allah Allah... Sürprizin en büyüğü” sözleriyle mutluluğunu dile getirdi. Şarkıcı, “Dargınlığı olmayan bir kadınım, herkes gelebilir programıma... Kimseyle küskünlüğüm yok, çıkın çıkın gelin” diyerek, küs olduklarına zeytin dalı uzattı. Sayan, Tolga Çam imzalı kostüm giydi.

Emre Aşık şikayetçi olarak dinlendi: Mesajda beni öldüreceği yazıyorduDüzce'de eski milli futbolcu Emre Aşık'ı öldürmeyi planladıkları iddiasıyla eski eşi Yağmur Sarnıç'ın da aralarında bulunduğu 3 sanığın yargılandığı davada Emre Aşık, talimatla Anadolu Adliyesi'nde ifade verdi. Aşık ifadesinde sanık Erdi Sungur'un avukatına ulaştığını, Baycan Şentürk'ün ikinci tetikçi olarak yer aldığını ve kendisini öldüreceklerine dair mesajlar olduğunu söyledi. Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşen talimat duruşmasına şikayetçi Emre Aşık ile avukatları Funda Sadıkahmet ve Hasan Tahsin Cevizoğlu katıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber