Geri Dön

Başvurular başladı

Türkiye’de kadınlara yönelik ilk yelken yarışı olma özelliğini taşıyan Deniz Kızı Kadın Yelken Kupası’na başvurular başladı.

Başvurular başladı

Türkiye Yelken Federasyonu’nun himayesinde, İstanbul Yelken Kulübü’nün iş birliği ile 4 Eylül Cumartesi İstanbul Caddebostan-Adalar parkurunda gerçekleştirilecek organizasyon, pandemi nedeniyle tek günde yapılacak. Diana Misim, Arzu Çekirge Paksoy ve Serap Gökçebay’dan oluşan Deniz Kızı Kadın Yelken Kupası Organizasyon Komitesi, bu yıl da kupaya büyük ilgi bekliyor.

Emre Aşık şikayetçi olarak dinlendi: Mesajda beni öldüreceği yazıyorduDüzce'de eski milli futbolcu Emre Aşık'ı öldürmeyi planladıkları iddiasıyla eski eşi Yağmur Sarnıç'ın da aralarında bulunduğu 3 sanığın yargılandığı davada Emre Aşık, talimatla Anadolu Adliyesi'nde ifade verdi. Aşık ifadesinde sanık Erdi Sungur'un avukatına ulaştığını, Baycan Şentürk'ün ikinci tetikçi olarak yer aldığını ve kendisini öldüreceklerine dair mesajlar olduğunu söyledi. Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşen talimat duruşmasına şikayetçi Emre Aşık ile avukatları Funda Sadıkahmet ve Hasan Tahsin Cevizoğlu katıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber