Geri Dön

Batuhan Karacakaya kimdir? Aşk-ı Memnu'nun Bülent'i Batuhan Karacakaya kaç yaşında?

Batuhan Karacakaya kimdir, kaç yaşında? Aşk-ı Memnu dizisi ile tanınan Batuhan Karacakaya'nın Survivor kadrosunda yer alacağı konuşuluyor. Batuhan Karacakaya ile ilgili ayrıntılar merak edilmeye başlandı. Peki, Batuhan Karacakaya kaç yaşında? İşte merak edilenler...

Batuhan Karacakaya kimdir? Aşk-ı Memnu'nun Bülent'i Batuhan Karacakaya kaç yaşında?

Aşk-ı Memnu dizisindeki Bülent rolü ile şöhrete kavuşan Batuhan Karacakaya'nın değişimi sık sık gündeme geliyordu. Cemal Hünal ve Öykü Çelik'in ardından Batuhan Karacakaya'nın da Survivor 2021'e gideceği iddia edildi.

BATUHAN KARACAKAYA SURVİVOR'A MI GİDECEK?

Batuhan Karacakaya'nın sosyal medya hesabından, "Hissediyorum... Güzel şeyler olacak" notuyla yaptığı paylaşım bu iddiaları kuvvetlendirdi.

BATUHAN KARACAKAYA KİMDİR?

Batuhan Karacakaya 5 Şubat 1997 doğumludur. Oyuncu Aşk-ı Memnu dizisinde 2008 ile 2010 yıllarında "Bülent Ziyagil" rolünü canlandırdı. Daha sonra Umutsuz Ev Kadınları dizisinde "Mert" karakterini canlandırdı ve birçok filmde rol aldı Diriliş Ertuğrul dizisinde "Dündar" rolünü canlandırdı.

BATUHAN KARACAKAYA DİZİLERİ

2016 / Diriliş Ertuğrul (Dündar)
2011- 2013 / Umutsuz Ev Kadınları (Mert)
2008-2010 / Aşk-ı Memnu (Bülent Ziyagil)
2007-2008 / Bıçak Sırtı (Murat Ertuğrul)
2005 / Beşinci Boyut (Arif/Emre)
2004 / Büyük Buluşma (Tunç)

BATUHAN KARACAKAYA FİLMLERİ

Aşk Tesadüfleri Sever - 2011
Dersimiz Atatürk - 2010
Bekle Beni - 2010
Uzun Hikâye - 2012

Seda Sayan ve Mehmet Ali Erbil sahnede barıştı!Bir süredir sağlık problemleri ile mücadele eden ve tedavi süreci tamamlandıktan sonra eski sağlığına kavuşan Mehmet Ali Erbil, arasının bir süredir bozuk olduğu ünlü şarkıcı Seda Sayan’ın sahnesine konuk oldu. Dün Kuruçeşme’de konser veren Sayan ile Erbil'in arasındaki diyalog geceye damga vurdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner