Geri Dön

Bayram coşkusu Ege ve Akdeniz’de

Ramazan Bayramı coşkusu bu sene Bodrum, Antalya ve Kıbrıs’ta yaşanacak. Bazı sanatçılar bayramın üç günü de sahne alarak, hayranlarıyla buluşacak.

Bayram coşkusu Ege ve Akdeniz’de

Yarın başlayacak Ramazan Bayramı’nda şarkıcılar geçtiğimiz senelerde olduğu gibi Ege ve Akdeniz bölgesinde hayranlarının karşısına çıkacak. Üç gün sürecek bayramda, sanatçılar ağırlıklı olarak Bodrum, Antalya ve Kıbrıs’ta sahne alacak. Bodrum Azka Otel’de birinci gün Ayla Çelik çıkarken daha sonra Rober Hatemo ve Linet sevilen parçalarını seslendirecek. Bodrum’daki Sahne İstanbul’un ilk gün misafiri Serkan Kaya olacak. Diğer günler ise Demet Akalın ve Hakan Altun, bayram coşkusunu tatilcilere yaşatacak. Titanic Deluxe Bodrum’da ise ilk gün Onur Mete ve Kaan Öztürk ikilisi sahne alırken, ikinci gün konuğu ise Yol Project olacak. Rixos Premium Bodrum’da yarın Işın Karaca, ikinci gün Emre Kaya ve pazar günü Sıla, izleyici karşısına çıkacak. Bayramda en çok dolaşan isim ise Gülşen olacak. Sanatçı, bayramın birinci günü Kuşadası Jade Beach Club, ikinci günü Kıbrıs Kaya Palazzo Resort ve son gün ise Antalya Kemer’de düzenlenecek olan Altın Nar Festivali’nde sahneye çıkacak.


Kim, nerede sahneye çıkacak?

- Funda Arar: 16 Haziran Kıbrıs Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel
- Volkan Konak: 16 Haziran Cratos Premium Hotel
- Kubat: 16 Haziran Antalya Rixos Premium Tekirova
- Merve Özbey: 15 Haziran Avşa Club
- Altay: 15 Haziran Elexus Hotel, 16 Haziran Antalya Sueno Hotels
- Selami Şahin: 15 Haziran Kıbrıs Kaya Palazzo Resort, 16 Haziran Antalya Granada Luxury
- Simge: 16 Haziran Antalya The Land of Legend, 16 Haziran Kemer Auro Club Kemer, 17 Haziran Çeşme Ceshmeplus Beach
- Sibel Tüzün: 16 Haziran Göcek Premium Tekirova
- Ebru Gündeş: 16 Haziran Antalya Sueno Hotels Beach Side, 17 Haziran Antalya Sueno Hotels Deluxe
- Sibel Can: 16 Haziran Antalya Sueno Hotels Deluxe
- Bülent Ersoy: 16 Haziran Kıbrıs The Arkin Colony Hotel

Selin Şekerci ve Enis Arıkan'dan Hadise'nin videosuna göndermeSelin Şekerci ve Enis Arıkan, Hadise ve Mehmet Dinçerler'in evlilik videosuyla ilgili eğlenceli bir paylaşım yaptı. Çok konuşulan evlilik videosunda Hadise'nin sevgilisine sarılıp sırtını sıvazlarken çekim yapması gündem olmuştu. Selin Şekerci ve Enis Arıkan o anları canlandırdı. Seray Sever'den Eda Ece'ye pek çok ünlü bu videoyu yorum yaptı. Hadise ise bu videoyu paylaşarak kalp emojisi koydu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber