Geri Dön

Bebek'te aşk turu

Kaan Tangöze’yle evliliği geçtiğimiz yıl sona eren Seçkin Piriler, aşkı Nurgül Yeşilçay’ın eski sevgilisi Özgür İnal’da buldu. İkili, ilk görüntülerini Bebek’te verdi.

Bebek'te aşk turu

Bir yıl önce Duman grubunun solisti Kaan Tangöze’nin Kıvılcım Ural’a ilişki yaşamasıyla evliliğine son veren Seçkin Piriler, aradığı aşkı buldu. İki çocuğunun babası Tangöze’nin ihanetiyle zor günler geçiren model, gönlünü Nurgül Yeşilçay’la yaşadığı birliktelikle adını duyuran Özgür İnal’a kaptırdı. Piriler, daha önce bir röportajda, “Kötü günleri geride bıraktım, aşık olmak istiyorum” sözleriyle dikkat çekmişti. Adı birkaç kişiyle anılan model, yeni sevgilisiyle önceki gün Bebek’te görüntülendi.

Üstü açık bir otomobil içinde yolculuk yapan çift, fotoğraflarının çekilmesiyle panikledi. Yaklaşık iki aydır birlikte oldukları öğrenilen ikilinin yüzlerini gizlemeye çalışmaları dikkat çekti. Kendilerine yöneltilen sorulara kaçamak dolu cevaplar veren sevgililer, fotoğrafları sildirmek için çaba sarf etseler de başarılı olamadı. Geçtiğimiz yıl Yeşilçay’la tutkulu bir aşk yaşayan Özgür İnal’ın, Piriler’le Nişantaşı’nda sahibi olduğu güzellik merkezinde tanıştığı öğrenildi.

Bebekte aşk turu

Ceyhun Fersoy ve Begüm Öner’in ‘apaçi dansı’Oyuncu çift Ceyhun Fersoy ve Begüm Öner, yaptıkları sosyal medya paylaşımları ile de kendilerinden söz ettirmeyi başarıyor.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber