Geri Dön

Bedri Güntay: Pelin bu sene çok yoruldu

Çekimleri Kıbrıs'ta gerçekleşen 'Kıbrıs: Zafere Doğru 'dizisindeki rolü ile adından söz ettiren Pelin Karahan ve iş insanı eşi Bedri Güntay, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı.

Bedri Güntay: Pelin bu sene çok yoruldu

AVM'ye ayrı ayrı gelen ve bir kafede buluşan Pelin Karahan-Bedri Güntay çifti, baş başa yedikleri yemeğin ardından alışverişin keyfini çıkardı. Markalar Sokağı'nda bulunan vale noktasında araçlarını beklerken karşılaştıkları basın mensuplarının fotoğraf isteğini geri çevirmeyen ikili, muhabirlerle sohbet etmeyi de ihmal etmedi.

"HEP BERABER YORULDUK"
Pelin Karahan, geçtiğimiz günlerde Kıbrıs-İstanbul arasında mekik dokuduğunu, adeta havada yaşadığını söylemişti. Aynı soruyu muhabirler bu sefer eşi Bedri Güntay'a sordu. İş insanı "Bu sene çok yoruldu. Çok güzel bir proje, hem hikayesi hem de oyuncu kadrosuyla Pelin'in de bizim de sevdiğimiz bir proje ama Kıbrıs-İstanbul arasında gidip gelmekten hep beraber çok yorulduk" dedi.

Bedri Güntay: Pelin bu sene çok yoruldu

Selin Şekerci ve Enis Arıkan'dan Hadise'nin videosuna göndermeSelin Şekerci ve Enis Arıkan, Hadise ve Mehmet Dinçerler'in evlilik videosuyla ilgili eğlenceli bir paylaşım yaptı. Çok konuşulan evlilik videosunda Hadise'nin sevgilisine sarılıp sırtını sıvazlarken çekim yapması gündem olmuştu. Selin Şekerci ve Enis Arıkan o anları canlandırdı. Seray Sever'den Eda Ece'ye pek çok ünlü bu videoyu yorum yaptı. Hadise ise bu videoyu paylaşarak kalp emojisi koydu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber