Geri Dön

Bella Hadid: Ruh sağlığım için stilistimi bıraktım

Bella Hadid, ruh sağlığını korumak için iki yıldır stilist kullanmadığını açıkladı. 25 yaşındaki dünyaca ünlü model, bunun sebebinin zihinsel sağlık sorunları olduğunu da dile getirdi.

Bella Hadid: Ruh sağlığım için stilistimi bıraktım

Son yılların en popüler modellerinden biri olan Bella Hadid, samimi açıklamalarda bulundu. "WSJ Magazine"e konuşan Hadid, zihinsel olarak zor zamanlar geçirdiğini anlattı.

"KARMAŞIK BİR HAL ALDI"
Bella Hadid, özellikle fotoğrafçıların beklediği kaygısıyla dışarıya çıkmanın kendisi için karmaşık bir hal aldığını itiraf etti.

Konuyla ilgili konuşan Hadid, "Geçen yıl, insanlar benim tarzım hakkında konuşsalar, beğenseler de beğenmeseler de önemli değildi. Çünkü bu benim tarzım, bunu öğrenmek benim için gerçekten önemliydi. Sabah evden çıktığımda aklıma şu geliyor; Bu beni mutlu ediyor mu? Bu konuda iyi hissediyor muyum ve rahat hissediyor muyum?" dedi.

Bella Hadid: Ruh sağlığım için stilistimi bıraktım

Hadid, ayrıca geçtiğimiz sene kasım ayında Instagram'dan yayınladığı ağlarken çekilen fotoğraflarına açıklık getirdi. Filistin asıllı Amerikan model, "Böyle hisseden herhangi birinin bunun normal olduğunu bilmesini sağlamak için bu fotoğrafları yayımladım" ifadelerini kullandı.

"NASIL HİSSETTİĞİMİ AÇIKLAYAMIYORDUM"
Bella Hadid, "Gerçekten depresif dönemlerim olurdu ve annem ya da doktorum nasıl olduğumu sorardı. Onlara yazarak cevap vermek yerine, bir fotoğraf gönderirdim. O zamanlar benim için en kolay şey buydu çünkü nasıl hissettiğimi asla açıklayamıyordum" şeklinde konuştu.

"PİŞMANLIK DUYMUYORUM"
Hadid, iyi ve kötü günleri olduğunu söylerken, sosyal medyada ne kadar çok şey paylaştığı konusunda pişmanlık duymadığını da belirtti. Bella Hadid, ayrıca uzun zamandır kişisel bir stilist kullanmamasının nedeninin zihinsel sağlık sorunları olduğunu da sözlerine ekledi.

Bella Hadid: Ruh sağlığım için stilistimi bıraktım

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber