Geri Dön

Bembeyaz buluşma

Ünlü anneler, Uni Baby’nin ‘Boyasız Şampuan Boyasız Yaz’ etkinliğinde, beyaz kıyafetleriyle bir araya geldi.

Bembeyaz buluşma

Kurulduğu ilk günden bu yana, anneler ve bebekleri için saf içerikli ürünler geliştiren Uni Baby, Sitare Kalyoncuoğlu ev sahipliğinde, ‘Boyasız Şampuan Boyasız Yaz’ partisini düzenledi. Ünlü anneleri bir araya getiren etkinlikte, Uni Baby Danışman Doktoru Neonatolog Murat Palabıyık, bebeklerin hassas cildine dair önemli noktaları paylaştı.

Buluşmaya katılan çocuklar da eğitim atölyelerinde gün boyunca eğlencenin tadını çıkardı. Etkinliğe, Revna Demirören, Zeynep Ilıcalı, Cansen Kut, Arzu Kunt, Candan Ramazanoğlu, Begüm Özer ve Elif İnci Aras gibi birçok ünlü isim katıldı. Ürünün boyasızlığını vurgulayan buluşmaya, anneler de beyaz kıyafetleriyle katılım sağladı.

Bembeyaz buluşma

Ebru Şallı eleştirilere 'teve2 Magazin Masası'nda cevap verdiEbru Şallı'nın acı günü... teve2’de; sunuculuğunu Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner'in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası'na, geçtiğimiz günlerde sabaha karşı babası Şükrü Şallı'yı kaybeden Ebru Şallı telefonla bağlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber