Geri Dön

'Benim Hayatım' dizisi sete çıktı

Başrollerinde Nilsu Berfin Aktaş ve Genco Özak’ın yer aldığı yeni dizi 'Benim Hayatım' sete çıktı. Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan 'Benim Hayatım' setinden ilk kareler paylaşıldı.

'Benim Hayatım' dizisi sete çıktı

Başrollerini Nilsu Berfin Aktaş ve Genco Özak’ın paylaştığı 'Benim Hayatım' setinden ilk kareler sosyal medyadan paylaşıldı. Yapımcılığını BVB Yapım’ın (Bahadır Özdener) üstlendiği yeni dizinin genel yönetmenliğini Onur Tan üstlenirken, yönetmen koltuğunda Orkun Çatak oturuyor. 

Senaryosunu ise Saadettin Tolan ve Ali Buhara Mete’nin kaleme aldığı 'Benim Hayatım', hayallerinden asla vazgeçmeyen ve ailesiyle beraber İstanbul’a taşınan bir kızın öyküsünü konu alıyor.

Star TV'de yayınlanacak olan ve çekimleri İstanbul'da devam eden 'Benim Hayatım' dizisinin oyuncu kadrosunda; Savaş Özdemir, Uğur Çavuşoğlu, Nilüfer Açıkalın, Ali Burak Ceylan, Aleyna Solaker, Öykü Çelik, Zeynep Kumral, Önder Açıkbaş, Koray Şahinbaş, Pelin Uluksar, Hira Koyuncuoğlu ve Belgin Şimşek gibi isimler yer alıyor.

Benim Hayatım dizisi sete çıktı

Emre Aşık şikayetçi olarak dinlendi: Mesajda beni öldüreceği yazıyorduDüzce'de eski milli futbolcu Emre Aşık'ı öldürmeyi planladıkları iddiasıyla eski eşi Yağmur Sarnıç'ın da aralarında bulunduğu 3 sanığın yargılandığı davada Emre Aşık, talimatla Anadolu Adliyesi'nde ifade verdi. Aşık ifadesinde sanık Erdi Sungur'un avukatına ulaştığını, Baycan Şentürk'ün ikinci tetikçi olarak yer aldığını ve kendisini öldüreceklerine dair mesajlar olduğunu söyledi. Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşen talimat duruşmasına şikayetçi Emre Aşık ile avukatları Funda Sadıkahmet ve Hasan Tahsin Cevizoğlu katıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber