Geri Dön

Benim Hayatım final mi yapıyor, bitiyor mu? İşte, Benim Hayatım dizisi oyuncuları ve konusu

Benim Hayatım dizisi her hafta eni bölümleri ile perşembe akşamları diziseverlerin beğenisine sunuluyor. Dizinin başrollerinde ise Nilsu Berfin Aktaş ile Genco Özak yer alıyor. Sosyal medyanın da gündeminde olan soru ise 'Benim Hayatım bitiyor mu, ne zaman final olacak?' oldu.

Benim Hayatım final mi yapıyor, bitiyor mu? İşte, Benim Hayatım dizisi oyuncuları ve konusu

Star ekranlarının genç oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizisi 'Benim Hayatım final mi, neden bitiyor? soruları yöneltilmeye başladı. Hayalleri uğruna İstanbul'a gelen Hayat'ın hikayesi anlatılıyor. Benim Hayatım dizisi oyuncu kadrosu haberimizde...

BENİM HAYATIM FİNAL Mİ YAPIYOR?

Star ekranlarında yayın hayatına başlayan Benim Hayatım dizisinin akıbeti sorgulanıyor. TV100'de yer alan habere göre final kararı alan diziler arasına Benim Hayatım'da eklendi. Ancak dizinin ne zaman sonlanacağı ve nedeni hakkında henüz bir açıklama bulunmuyor.

BENİM HAYATIM OYUNCULARI

Hayat: Nilsu Berfin Aktaş
Ali: Genco Özak
Ökkeş: Savaş Özdemir
Yılmaz: Uğur Çavuşoğlu
Şaheste Nilüfer Açıkalın
Ufuk: Ali Burak Ceylan
Yasemin: Aleyna Solaker
Meral: Öykü Çelik
Zehra: Zeynep Kumral
Vedat: Önder Açıkbaş
Yadigar: Koray Şahinbaş
Asu: Pelin Uluksar
Pınar: Hira Koyuncuoğlu
Heves: Belgin Şimşek

BENİM HAYATIM KONUSU

Hayalleri için babası Ökkeş’le İstanbul’a gelen Hayat, Harisoğlu Holding’in moda yarışmasına katılır. Holding sahibi Yılmaz, babasının eski düşmanı çıkınca, kendini bir intikam çemberinin içinde bulur. Büyük bir aile olmak isteyen Yılmaz’ın beklenmedik evlilik teklifi herkes üzerinde bomba etkisi yaratacaktır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber