Geri Dön

Bensu Soral'dan beyaz bikinili havuz pozu!

Geçtiğimiz haftalarda 2018 yılında dünyaevine girdiği Hakan Baş ile evliliklerinde yaşadıkları krizle gündeme gelen Bensu Soral, tatile çıktı. Güzel oyuncu, havuzda verdiği pozu takipçilerinin beğenisine sundu.

Bensu Soral'dan beyaz bikinili havuz pozu!

Son olarak 'Cam Tavanlar' adlı dizide Kubilay Aka ile başrol oynayan Bensu Soral, ihanet ve boşanma haberleriyle magazin gündemini oldukça meşgul etmişti.

Geçtiğimiz haftalarda 'ihanet' iddialarıyla ilgili ilk kez konuşan güzel oyuncu, "Her şeye hakimsiniz. Ekstra hiç bir şey yok. Gerçekten üçüncü şahıslarla hiçbir alakası yok. Zor bir dönemden geçiyoruz. Onun dışında bir şey yok. Hakan ile küsmedik ayrı değiliz" demişti.

"NE GEREK VARDI?"
Şimdi ise Bensu Soral, kafa dinlemek için tatile çıktı. Sosyal medya sayfasından sık sık bikinili karelerini paylaşan Bensu Soral, son olarak beyaz bikinisiyle olan bir fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sundu.

30 yaşındaki Soral’ın ağzından su püskürtmesi ise birçok takipçisi tarafından, “Neden?”, “Ne gerek var böyle bir poza?” yorumlarını aldı.

Bensu Soraldan beyaz bikinili havuz pozu

Emre Aşık şikayetçi olarak dinlendi: Mesajda beni öldüreceği yazıyorduDüzce'de eski milli futbolcu Emre Aşık'ı öldürmeyi planladıkları iddiasıyla eski eşi Yağmur Sarnıç'ın da aralarında bulunduğu 3 sanığın yargılandığı davada Emre Aşık, talimatla Anadolu Adliyesi'nde ifade verdi. Aşık ifadesinde sanık Erdi Sungur'un avukatına ulaştığını, Baycan Şentürk'ün ikinci tetikçi olarak yer aldığını ve kendisini öldüreceklerine dair mesajlar olduğunu söyledi. Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşen talimat duruşmasına şikayetçi Emre Aşık ile avukatları Funda Sadıkahmet ve Hasan Tahsin Cevizoğlu katıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber