Geri Dön

Beren Saat ile Kıvanç Tatlıtuğ aynı kareye girmedi!

Yıldız Teknik Üniversitesi’nin ‘Altınyıldız Classics’ sponsorluğunda düzenlediği ödül töreninde ödül alan Beren Saat ile Kıvanç Tatlıtuğ'un, yan yana gelmemesi dikakt çekti.

Beren Saat ile Kıvanç Tatlıtuğ aynı kareye girmedi!

Kıvanç Tatlıtuğ ile Beren Saat, 2008 yılında başlayıp 2010’da biten ve reyting rekorları kıran 'Aşk-ı Memnu'da rol almıştı. O günden sonra bir araya hiç gelmemişler, aralarının bozuk olduğu iddia edilmişti. Hatta ‘Aşkı-Memnu’nun çekimleri sırasında bile anlaşamadıkları öne sürülmüştü. Altı ay önce ortak bir projede yer almaları için teklif gelen ünlü oyuncular, projeyi kabul etmemişlerdi.

Posta'da yer alan habere göre; Yıldız Teknik Üniversitesi’nin düzenlediği ödül törenine katılan Kıvanç Tatlıtuğ ile Beren Saat, aynı kareye girmemek için akla karayı seçti. Selamlaşıp konuştuklarını da gören olmadı!

İbrahim Tatlıses'ten 12 yıl aradan sonra ilk konserMüzik dünyasının imparatoru İbrahim Tatlıses,12 yıl aradan sonra ilk konserini Kuruçeşme'de verdi. Sahnede duygu dolu anlar yaşayan Tatlıses, en sevilen şarkılarını seslendirerek sevenleriyle hasret giderdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber