Geri Dön

Berfu Yenenler: Bir ayakkabıya 50 bin TL vermediğim için linç yedim!

Eğlenceli paylaşımları ve eşi Eser Yenenler'i tiye alan göndermeleriyle adından sıkça söz ettiren Berfu Yenenler, YouTube kanalında çektiği Diss Turkey programının ilk bölümünde şaşırtan açıklamalarda bulundu. 2015 Miss Turkey dördüncüsü Berfu Yenenler, kendisi hakkında yapılan bazı linç ve eleştirilere de yanıt verdi.

Berfu Yenenler: Bir ayakkabıya 50 bin TL vermediğim için linç yedim!

Berfu Yıldız, 2019'da oyuncu Eser Yenenler ile dünyaevine girmişti. 26 yaşındaki tescilli güzel, aynı sene bebekleri Kuzey'i kucağına almış, Mete ismini verdikleri ikinci bebekleri ise geçtiğimiz mart ayında dünyaya gelmişti. İkili, sosyal medyada yayınladıkları eğlenceli videolarla adlarından sıkça söz ettiriyor.

"SABAH BAŞLIYOR, AKŞAM DİYETİNİ BIRAKIYOR"

Geçtiğimiz günlerde bir ödül törenine katılan çiftten Berfu Yenenler, çocuklarının babalarına çektiğini söyledi. 27 yaşındaki oyuncu, "Çocuklar sürekli bir şeyler yiyor, aynı babaları. 'Evde diyet yapıyorum' diye geçiniyor, gece kalkıp yemek yiyor. Sabah başlıyor, akşam diyetini bırakıyor" şeklinde konuştu.

Yakın zamanda dijital platformda bir dizi projesinde yer alacağını söyleyen Berfu Yenenler, "Eser'le birlikte rol alacağımız bir dizi projesi olacak. Onun heyecanı var şu an" açıklamasını yaptı.

Berfu Yenenler: Bir ayakkabıya 50 bin TL vermediğim için linç yedim

"ZAYIFLAMAK İÇİN HER YOLU DENEDİM"

Eser Yenenler, geçtiğimiz aylarda verdiği bir röportajda, "27 yıldır diyetteyim" açıklamasıyla gündeme gelmişti. "Zayıflamak için her yolu denedim" diyen oyuncu, şu ifadeleri kullanmıştı:

 Evlenip çocuk sahibi olduktan sonra aldığım 15 kilo var, onu kesin vereceğim. Doktor kontrolünde tok tutma hissi veren bir iğne yaptırdım, vücudum alerji yaptı. Tokluk hormonuna karşı alerjim varmış. Şimdi ben o açlığı yönetmeye çalışacağım. Çok iştahlı biri değilim. Sistemi ortaokul yıllarında bozdum. 95 kilodan 75 kiloya düştüm. Bu yıl 27'nci yılım diyette. Bana ‘Şu kadar yiyeceksin’ dendiğinde kısıtlandığımı hissediyorum. Şimdi yeni bir şey deniyorum, iyi gidiyor.

Berfu Yenenler, YouTube'da yayınladığı Diss Turkey programında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Yenenler, influencer'ların yanlış bulduğu yönlerini eleştirdi ve kara bir tahta üzerinde influencer türlerini anlattı.

ELEŞTİRİ YAĞMURUNA TUTTU

Influencer olmayan kişilerin de influencer gibi davrandığını söyleyen Yenenler, meslekte anne influencer, yemek influencerı, az influencer gibi farklı influencer çeşitlerinin bulunduğundan bahsetti.

İçerik üreticilerine yaptığı eleştirilerin yanı sıra kendisine yöneltilen eleştirilere de yanıt veren Yenenler, kendi adına açılan sahte hesaplardan ve bu hesaplar yüzünden başına gelenlerden de bahsetti.

Berfu Yenenler: Bir ayakkabıya 50 bin TL vermediğim için linç yedim

"KOCA PARASI YİYORUM' DİYE TWEET ATILDI"

Yenenler, adına açılan sahte bir hesaptan "Koca parası yiyorum" şeklinde tweet atıldığını ve paylaşımı yapan kişinin kendisi olduğu sanılarak takipçilerden linç yediğini anlattı.

Berfu Yenenler, pahalı ayakkabı giymediği için dahi eleştiriye uğradığı açıklayarak "Bir ayakkabıya 50 bin TL vermediğim için linç yedim" dedi.

Berfu Yenenler: Bir ayakkabıya 50 bin TL vermediğim için linç yedim

"ÖZÇİVİT'İN OĞLU BENİM OĞLUMDAN YAKIŞIKLI DİYE LİNÇ YEMİŞTİM"

Sosyal medya fenomeni, yediği bir başka linçten de bahsederek, "Burak Özçivit'in oğlu benim oğlumdan yakışıklı diye linç yemiştim" ifadelerini kullandı.

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber