Geri Dön

Bergüzar Korel isyan etti: Bitmiyor bu son derece mesafesiz sohbetler!

Hamile olan oyuncu Bergüzar Korel, hamilelik hakkında hem kendisine hem de eşi Halit Ergenç'e yapılan yorumlara sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

Bergüzar Korel isyan etti: Bitmiyor bu son derece mesafesiz sohbetler!

Üçüncü kez annelik heyecanı yaşayan oyuncu Bergüzar Korel sık sık kendisine yapılan hareketlere sosyal medyadan tepki göstermesiyle dikkat çekiyor. Daha önce izinsiz çocuklarının fotoğraflarını çekenlere kızan Korel şimdi de hamilelik sürecinde kendisine sorulan sorulardan rahatsızlığına dile getirdi.

Bergüzar Korel açıklamasında "Son zamanlarda gördüğüm en net şey mesafesizlik ve cüret" dedi. Açıklamasına devam eden Korel "Ne zaman görsem hamilesin haha, artık durmayı düşünüyor musun, bir kız doğuramadın, çok şükür becerdin, oyunculuğu bıraktın tabi çalışamazsın ki... Ya da eşime ooo bu ne hal Halit bey siz mi doğuracaksınız, yandın tabii sen şimdi hayatın bitti, sütü ne yapacaksınız şimdi diğeri de emmek ister eyvah eyvah" gibi kendisine gelen soruları sıralayarak isyan etti.

Bergüzar Korel açıklamasının sonunda ise "Bitmiyor bu cüretkar ve son derece mesafesiz sohbetler" dedi.

Bergüzar Korel isyan etti: Bitmiyor bu son derece mesafesiz sohbetler

Emre Aşık şikayetçi olarak dinlendi: Mesajda beni öldüreceği yazıyorduDüzce'de eski milli futbolcu Emre Aşık'ı öldürmeyi planladıkları iddiasıyla eski eşi Yağmur Sarnıç'ın da aralarında bulunduğu 3 sanığın yargılandığı davada Emre Aşık, talimatla Anadolu Adliyesi'nde ifade verdi. Aşık ifadesinde sanık Erdi Sungur'un avukatına ulaştığını, Baycan Şentürk'ün ikinci tetikçi olarak yer aldığını ve kendisini öldüreceklerine dair mesajlar olduğunu söyledi. Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşen talimat duruşmasına şikayetçi Emre Aşık ile avukatları Funda Sadıkahmet ve Hasan Tahsin Cevizoğlu katıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber