Geri Dön

Bergüzar Korel rica etti: Benimle karşılaşırsanız yanıma gelin

Şimdilerde üçüncü çocuğuna hamile olan ve ailesiyle tatile çıkan oyuncu Bergüzar Korel, gizli gizli görüntülenmesinden rahatsız oldu. Sosyal medya hesabından bir video yayınlayan Korel, takipçilerine seslendi.

Bergüzar Korel rica etti: Benimle karşılaşırsanız yanıma gelin

Ali ve Han adında iki oğlu olan oyuncu Bergüzar Korel, şu sıralar üçüncü çocuğunun dünyaya gelmesi için gün sayıyor. Birkaç gün önce ailesiyle Bodrum'a tatile giden Korel, Instagram hesabından yayınladığı video ile hayranlarına ricada bulundu.

Ünlü oyuncu, gizli bir şekilde fotoğraflarının çekilmesinden rahatsız olduğunu ifade etti.

"BU BENİM HİÇ HOŞUMA GİTMİYOR"
38 yaşındaki Korel, "Biz şu an tatildeyiz. Bu videoyu izleyenlerden ya da normal hayatta bizimle karşılaşanlardan küçük bir ricam var. Bazen uzaktan fotoğrafımızı ya da videomuzu çekiyorsunuz, çocuklarımızın videosunu çekiyorsunuz. Bu benim hiç hoşuma gitmiyor. Zaten yanıma gelip, birlikte fotoğraf çektirsek daha bir anlamı, hatırası olur. Hem de ben uzaktan gözetleniyor hissi yaşamam. Çünkü insan kendini çok kötü hissediyor. Ben insanların yüz ifadelerinden her şeyi anlayabiliyorum, dudak okuyabiliyorum. Gelin, birlikte selamlaşalım, birlikte fotoğraf çektirelim. Güzel bir hatıra kalsın... Ne dersiniz?" sözleriyle çağrı yaptı.

Bergüzar Korel rica etti: Benimle karşılaşırsanız yanıma gelin

HAMİLE POZU!
Öte yandan Leyla'ya kavuşmak için gün sayan Korel, karnı burnunda pozunu takipçileriyle paylaşmıştı. Ünlü oyuncu, duygusal bir de yazı kaleme almıştı:
"Çok uzun cümleler yazabilirim bu yaza dair. Hayallerime dair. Hayatımdaki hiçbir mutluluğun kolay gelmediğine ama hep doğru zamanda, doğru şekilde geldiğine dair... Fakat zaman geçtikçe daha az konuşup, daha çok minnet ediyormuş insan... Kimsenin değil, sadece kendisinin bilmesi yeterli oluyormuş. Şuan bu satırları okuyup, içinde fırtınalar kopan arkadaşım, bil ki fırtına dinecek, güneş yine yüzünü gösterecek. Benden sana söz!"

Musa Eroğlu'nun 55 yıllık eşi son yolculuğuna uğurlandıTürk Halk Müziği sanatçısı Musa Eroğlu'nun eşi, 72 yaşındaki Fatma Eroğlu, memleketi Mersin'de düzenlenen törenle toprağa verildi. Usta sanatçının, 55 yıllık hayat arkadaşına son bakışı yürekleri yaktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber