Geri Dön

Bergüzar Korel: Takma karnımla delirmeceler

Üçüncü kez anne olmak için gün sayan oyuncu Bergüzar Korel'den yeni paylaşım geldi. Hamileliğinin 31. haftasında olan Korel, yürüyüş yaparken çektiği videoya, "Takman karnımla delirmeceler..." notunu düştü.

Bergüzar Korel: Takma karnımla delirmeceler

Şimdilerde üçüncü çocuğunu kucağına almak için gün sayan Bergüzar Korel, sosyal medya hesabını da aktif olarak kullanıyor. Ali ve Han adında iki oğlu olan güzel oyuncu, bu kez kız bebek bekliyor. Günlük hayatından kesitleri de takipçileriyle paylaşan Korel, yeni bir video yayınladı.

Hamileliğinde 31. haftasında olan 39 yaşındaki oyuncu, bu kez yürüyüş yaparken çektiği videosunu paylaştı. Korel, gönderisinde, "Takma karnımla delirmeceler..." ifadelerini kullandı.

OĞLUNA SESLENDİ
Paylaşımda bir ara Bergüzar Korel'in kendisini arayan küçük oğlu Han'a, "Buradayım anneciğim." diyerek, seslendiği duyuluyor.

Bergüzar Korel: Takma karnımla delirmeceler

İSYAN ETTİ
Öte yandan güzel oyuncu, geçtiğimiz haftalarda kendisine sorulan sorulardan rahatsızlığına dile getirmişti. Bergüzar Korel açıklamasında "Son zamanlarda gördüğüm en net şey mesafesizlik ve cüret" dedi. Açıklamasına devam eden Korel "Ne zaman görsem hamilesin haha, artık durmayı düşünüyor musun, bir kız doğuramadın, çok şükür becerdin, oyunculuğu bıraktın tabi çalışamazsın ki... Ya da eşime ooo bu ne hal Halit bey siz mi doğuracaksınız, yandın tabii sen şimdi hayatın bitti, sütü ne yapacaksınız şimdi diğeri de emmek ister eyvah eyvah" gibi kendisine gelen soruları sıralayarak isyan etmişti.

Korel açıklamasının sonunda ise "Bitmiyor bu cüretkar ve son derece mesafesiz sohbetler" demişti.

Bergüzar Korel: Takma karnımla delirmeceler

Musa Eroğlu'nun 55 yıllık eşi son yolculuğuna uğurlandıTürk Halk Müziği sanatçısı Musa Eroğlu'nun eşi, 72 yaşındaki Fatma Eroğlu, memleketi Mersin'de düzenlenen törenle toprağa verildi. Usta sanatçının, 55 yıllık hayat arkadaşına son bakışı yürekleri yaktı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber