Geri Dön

Bergüzar Korel'den kızı Leyla'ya: Hayallerinin rengi sensin

Geçtiğimiz kasım ayında kızı Leyla'yı kucağına alarak üçüncü kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan Bergüzar Korel, çocuklarıyla paylaşım yapmaya devam ediyor. Önceki gün de küçük oğlu Han'ın doğum gününü kutlayan güzel oyuncu, bu kez minik kızı ile yeni karesini yayınladı. Korel'in notu dikkat çekti.

Bergüzar Korel'den kızı Leyla'ya: Hayallerinin rengi sensin

2009 yılında nikah masasına oturan Halit Ergenç ile Bergüzar Korel, geçtiğimiz yıl kasım ayında kızları Leyla'yı kucaklarına alarak üçüncü kez anne-baba olma sevincini yaşamıştı. Bir süredir İngiltere'de bulunan ünlü çiftten Korel, paylaşımlarına yenisini ekledi.

Sosyal medya hesabını aktif kullanan ve annelik deneyimlerini sık sık takipçileriyle paylaşan Korel, kızıyla birlikte objektif karşısına geçti.

"SEN EN GÜZEL RENKLERİN TA KENDİSİSİN"
Leyla'nın yüzünü göstermeyen ünlü oyuncu, paylaşımına; "Kızlara pembe giydirmek bence çok cinsiyetçi... Ama kendi zevkine göre full siyah, kahve ve gri giydirmek aşırı feminist!' Hı hı canım, evet. Sen de haklısın! İster prenses ol kızım, ister kovboy... İster tütüyle dolaş, bale yap, ister kamyonla kepçeyle inşaat... Hayallerinin de, özgürlüğün de rengi sensin. Sen en güzel renklerin ta kendisisin..." notunu düştü.

39 yaşındaki Bergüzar Korel'in paylaşımları kısa sürede 184 binden fazla beğeni aldı.

Bergüzar Korelden kızı Leylaya: Hayallerinin rengi sensin

"DÜNYAYA GELİŞİNDEKİ KOLAYLIK HAYATIN BOYUNCA SENİNLE OLSUN"
Öte yandan geçtiğimiz gün de Korel'in küçük oğlu Han, önceki gün iki yaşına basmıştı. Oğlunu ilk kez paylaşan oyuncu, yayınladığı kareye düştüğü notla herkesi duygulandırmıştı.

Korel paylaşımına; "Seni gördüğümde dünyanın tüm mevsimleri üzerime yağıyor sanki... Sarıldığımda karnım açken doyuyor, öptüğümde sanki susamışsam kana kana su içmişim gibi ferahlıyor içim.. Her geçen gün hayata dair olan cümlelerinle bilgeliğine daha da inandırıyorsun her birimizi. Dünyaya gelişindeki kolaylık hayatın boyunca hep seninle olsun. Kirpiklerindeki mutluluk, saçlarındaki ışık ve gülüşündeki dünya hep sağlıkla dönsün yavrum. Ailemize katıldığın bugün bana en güzel gün. Hepimize hediye... İyi ki doğdun can Han'ım" notunu düşmüştü.

Korel'in paylaşımına; başta yakın arkadaşları Onur Büyüktopçu, Merve Dizdar, Esra Erol, Pelin Akil gibi ünlü isimler olmak üzere binlerce beğeni ve yorum gelmişti.

Bergüzar Korelden kızı Leylaya: Hayallerinin rengi sensin

"KEL KIZIMLA DELİRMECELER"
Öte yandan vaktinin tamamını çocuklarıyla geçiren Korel, geçtiğimiz günlerde de minik kızı Leyla videosunu takipçilerinin beğenisine sunmuştu. Korel, paylaşımına "Kel kızımla delirmeceler" notunu düşmüştü. Anne- kızın arasındaki diyalog, sosyal medyaya damga vurmuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber