Geri Dön

Bergüzar Korel'den magazincilere gönderme

Doğum sonrası kilolarıyla ilgili bir paylaşımda bulunan oyuncu Bergüzar Korel, bu konu hakkında magazin sayfalarında yer alan haberleri ti'ye alan satırlar yazdı.

Bergüzar Korel'den magazincilere gönderme

Bergüzar Korel, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla magazin gazetecilerine göndermede bulunarak, “Sizleri yormak istemedim” yorumunu yaptı.

İşte ünlü oyuncunun, mavi tur sırasında teknede çekilmiş fotoğraflarının altına yazdığı ‘doğum sonrası kilolarını atamadı’ haberi…
"*Bergüzar Korel bikinili yakalandı!
*Ünlü oyuncu Bergüzar Korel kilolu haliyle dikkat çekti!
*4 ay önce ikinci çocuğunu dünyaya getiren ünlü oyuncunun kilolu hali gözlerden kaçmadı.
*Doğum kilolarından hala kurtulamadığı gözlenen Bergüzar Korel'in saklanma çabaları ise işe yaramadı.
*Doğum sonrası aldığı kilolar ve selülitleri ile dikkat çeken Bergüzar Korel'in bu görüntüsü şaşkınlık yarattı.
*Çevrenin şaşkın bakışları arasında tatilini sürdüren Bergüzar Korel'i görenler 'eski halinden eser yok' demekten kendilerini alamadılar.
*Bu görüntüsü ile sosyal medyada eleştiri okları ve hakarete varan yorumlar ile alay konusu olan Bergüzar Korel'in şok değişimi için yana kaydırabilirsiniz.
*Sizleri yormak istemedim. İyi yazlar olsun.

Bergüzar Korelden magazincilere gönderme

Murat Övüç'ten Yeşim Salkım'a şoke eden sözler! Gündem oldu...Sosyal medya Murat Övüç'ün görüntülerini konuşuyor. Murat Övüç, daha önce tartışma yaşadığı şarkıcı Yeşim Salkım'a cinsiyetçi küfür etti. O anları sosyal medya hesabından paylaşan Yeşim Salkım ise, "Keşke o ağzından çıkanı duysan. Unutma kontrolsüz güç güç değildir. Bu ülke çok gördü senin gibileri, yok oldular. Yazık sana" diyerek tepki gösterdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber