Geri Dön

Bergüzar Korel'den 'yaz hamilesi' isyanı

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, tam oğlu Han büyüdüğü için setlere dönecekken tekrar hamile olduğunu öğrendi. Bu sürprizin ardından eve çekilen oyuncu, sıkıntılarını Instagram'da paylaşmaya başladı.

Bergüzar Korel'den 'yaz hamilesi' isyanı

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, bir dönemin fenomen dizisi "Binbir Gece"deki partneri Halit Ergenç'le büyük aşk yaşadı ve 2009'da evlendi. Büyük bir özenle büyüttükleri çocukları Ali ve Han'la birlikte kocaman bir aile olmayı da başardılar. Tam pandemiden önce doğan Han, Covid-19 nedeniyle ekstra zorluklar yaşasa da, aile bu zorlukların da üstesinden gelmeyi başardı.

Bergüzar Korel, bir yandan Han'la ilgilenirken bir yandan da zayıflama sürecine girdi. Çünkü yapım aşamasında da payının olduğu ve başrol oynadığı "Kanlı Yayın" dizisiyle Exxen'de yerini alacaktı. Ama tam "Kanlı Yayın" sete çıkacakken büyük bir sürprizle karşılaştı. Ünlü oyuncu üçüncü çocuğuna hamile kaldığını öğrendi ve dizinin çekim takvimi ertelendi.

Bergüzar Korel, üçüncü hamileliğine dair detayları da Instagram'da sık sık paylaşmaya başladı. Ancak yazın gelişiyle birlikte sıkıntısı biraz arttı.

"HİÇ YAZ HAMİLESİ OLMAMIŞTIM"
"Hiç yaz hamilesi olmamıştım" diyen ünlü oyuncu, kıyafet konusunda sıkıntı yaşamaya başladı ve isyan etti: "Neden tüm hamile kreasyonları skinny jeanlar ve çiçekli elbiselerle dolu?"

Bergüzar Korelden yaz hamilesi isyanı

Magazin Haberleri Bülteni (25 Temmuz 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet